architekt wnętrz

Architekt wnętrz przygotowuje wystrój sklepu

Witajcie, nazywam się Tadeusz i pracuję jako architekt wnętrz dla jednej z największych firm meblowych w Gdańsku. Moim zadaniem jest projektowanie wnętrz na terenie sklepu, żeby klienci mogli zobaczyć różne zestawienia, oraz wiedzieć jak łączyć ze sobą meble.

Decyzyjny i doświadczony architekt wnętrz z Gdańska

architekt wnętrzW naszym salonie meblowym aranżacja wnętrz jest bardzo ważnym elementem sprzedaży, ponieważ dzięki temu obroty sklepu wzrosły wielokrotnie. Pracuję jako jedyny architekt, ponieważ doskonale wywiązuję się ze swoich obowiązków i moje projekty są bardzo cenione przez prezesa. Często jestem na sklepie kiedy przychodzą klienci i udzielam im rad, jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz, dzięki czemu łatwiej jest im podjąć decyzję w kwestii zakupów. Rzadko zdarza się, że klient wychodzi ze sklepu bez zakupionego chociaż jednego mebla. Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz, to jest ono zmieniane dwa razy w miesiącu. Jako doświadczony architekt wnętrz gdańsk samodzielnie decyduję, kiedy takie zmiany należy wdrożyć. W salonie projektowanie wnętrz ma miejsce po zamknięciu sklepu, ponieważ pracownicy wtedy dokonują zmian, aby następnego dnia z rana jak przyjdą nowi klienci była już dostępna nowa aranżacja wnętrz na sklepie. Lubię swoją pracę, ponieważ projektowanie wnętrz sprawia mi ogromną przyjemność i dostaję dodatkową prowizję od każdej sprzedaży. Z właścicielem sklepu mam bardzo dobre relacje i nasza współpraca jest bardzo udana. Ze współpracownikami także mam bardzo dobry kontakt. W przyszłym miesiącu mam zrobić dla szefa projektowanie wnętrz w jego domu.

Zdecydował się na zmiany i ja jako najlepszy architekt mam się tym zająć. Bardzo się cieszę na to zlecenie, ponieważ będę mógł się wykazać swoimi pomysłami i oczywiście zarobię dodatkowe pieniądze, które mi się przydadzą na zakup auta.