pranie wykładzin

Automyjnia samochodowa i pranie wykładzin samochodowych

Mam chłopaka, który przesadnie dba o porządek. Jest bardzo schludny i bywa nieznośnie pedantyczny. Często denerwuje mnie swoimi zasadami, ale jednego nie mogę mu zarzucić – przedsiębiorczości. Jego dokładność i samomobilizacja doprowadziły do tego, że założył własną działalność gospodarczą związaną z automatycznym myciem samochodów.

Czy pranie wykładzin jest dla mnie?

pranie wykładzinBiznes ten jest kosztowny, ale po jakimś czasie pieniądze się zwracają. Mógł założyć własne biuro, i zatrudnić nowe osoby do pomocy. Sąsiadami jego biura były osoby, które prowadzą sprzątanie firm. Zaproponowały współpracę poprzez dodatkowe usługi, które czynią we własnej firmie. Polegały one na tym, że w ramach współpracy, jedna osoba z firmy „sprzątanie biur” zajmie się odkurzaniem tapicerek samochodowych. Temat został podchwycony zarówno przez mojego chłopaka, jak i przez klientów myjni. Dziś zwykłe mycie okien, to podstawowe czynności, jakie wykonywane są w firmie. Proces czyszczenia następuje zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz samochodu. Mało, która firma posiada usługi związane z odkurzaniem tapicerki oraz pranie wykładzin Warszawa. W przyszłości planowane jest połączenie dwóch przedsiębiorstw: sprzątanie biur oraz automyjnia. Sądzę, że pracując w grupie jest w stanie więcej osiągnąć, niż by miał działać samemu na własną rękę. Ograniczeniem będzie tutaj tylko wkład pieniężny, ale myślę, że spokojnie wszystko się ułoży.

Obawy są zawsze. Najwyżej, jeżeli będzie potrzeba, to zabiorę się za mycie okien chodząc po moich starszych sąsiadkach, bądź założę salon kosmetyczny, w którym będę robić moim klientkom manicure. Wolałabym jednak siedzieć w domu i żyć wygodnie, jak żona biznesmena. W końcu tak długo się starałam o mojego chłopaka.