Bezbolesny i niedrogi, profesjonalny zabieg depilacji laserowej

 

Depilowanie skóry kilka razy w tygodniu może być bardzo uciążliwe. Muszą się z tym zmagać przede wszystkim kobiety, które dbają o to, by na nogach czy w innych odkrytych częściach ciała nie pojawiały się włoski.

Depilowanie różnych okolic ciała światłem laserowym – długotrwałe efekty

depilacja laserowa dla pań w SzczecinieRegularne depilowanie się to przede wszystkim strata dużej ilości czasu. Dlatego lepiej zdecydować się na zabieg, którego efekty będą trwałe. Mowa o laserowej depilacji, która wykonywana jest w wielu gabinetach kosmetycznych. Okazuje się, że jest to nie tylko pozbywanie się włosów ze skóry, ale również sposób na jej odmłodzenie. Laser działa bardzo dobrze na naskórek i skórę właściwą. Fotodepilacja i fotoodmładzanie to zupełnie nowe zabiegi na polskim rynku, które wykonywane są przy pomocy światła. Na pewno zabieg depilacji jest nie tylko bezbolesny, ale przede wszystkim niedrogi. Taka depilacja laserowa dla pań w Szczecinie to idealny sposób na pozbycie się problemu na dłużej. Wiązki światła laserowego docierają do samego początku włosa, a więc jego korzenia – cebulki. Cebulka włosa zostaje zniszczona i włos wypada. Stosując tradycyjne metody golenia (np. maszynką), trzeba liczyć się z tym, że włosy będą szybko odrastać, bo nie jest niszczona ich cebulka. Laser niszczy korzeń włosa, a jego odbudowanie trwa długo. Można poddawać depilacji różne fragmenty ciała.

Kobiety najczęściej decydują się na depilowanie pach, nóg, rąk, okolicy krocza. Dana powierzchnia ciała jest poddawana bardzo krótkim i skoncentrowanym wiązkom laserowym. Jak to się dzieje, że światło lasera dociera do włosa? Pomaga w tym barwnik, który znajduje się we włosach. Jest to melanina, która po prostu pochłania światło lasera. Spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku technik depilacji, ta jest zdecydowanie najmniej bolesna, więc warto z niej skorzystać.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.ikeszczecin.pl