bielizna ciążowa

Bielizna ciążowa podczas oczekiwania na dziecko

Gdy tylko zaszłam w ciąże zaczęłam zauważać to jak szybko zmienia się moje ciało. Oczywiście gdy ktoś jest pierwszy raz w ciąży to jakoś wszystko jest nagle dla niego nowe. I tak było także dla mnie. Z jednej strony bardzo cieszyłam się z tego powodu, że jestem w ciąży bo przecież od dawna bardzo tego chciałam.

Bielizna ciążowa była ładna ale i wygodna

bielizna ciążowaZ drugiej jednak strony wszystko mnie przerażało i naprawdę każde najmniejsze głupstwo potrafiło wyprowadzić mnie z równowagi. Chyba to jest jednak normalne w czasie ciąży bo gdy mam koleżanki, które są także w ciąży to słyszę od nich to samo. Ja chciałam mieć wszystko to co jest dedykowane dla kobiet w ciąży.Gdy tylko zobaczyłam jak bardzo moje ciało się zmienia musiałam iść do specjalistycznego sklepu. I tam właśnie dowiedziałam się, że jest nawet elegancka bielizna ciążowa, o której do tej pory nie miałam pojęcia. Taka elegancka bielizna ciążowa była naprawdę bardzo ładna. A obawiałam się tego, że będąc w ciąży będę musiała nosić jakąś wielką i nie do końca ładną bieliznę. Dobrze jednak, że myliłam się tak bardzo. Ten sklep podczas ciąży był chyba moim ulubionym sklepem. Zresztą gdy byłam już pod koniec ciąży pani w sklepie zaproponowała mi żebym zobaczyła także jak wygląda biustonosz do karmienia bo niedługo także taki będę musiała sobie sprawić. Dobrze, że ta pani była taka pomocna podczas moich zakupów bo sama nie wiedziałabym co mam kupić. I tak kupiłam sobie stanik dla matek karmiących już pod koniec ciąży.

Wiedziałam bowiem, że gdy urodzi się dziecko mogę nie mieć przecież czasu na to żeby chodzić po sklepach. A ten biustonosz dla karmiącej jaki wybrałam okazał się być naprawdę ładny. I tu znowu zaskoczenie, że taka właśnie bielizna może być także równocześnie ładna. Kupiłam dwa takie staniki. Jeden biały a drugi czarny.