wynajem namiotów weselnych

Brat załatwił mi pracę przy wynajmie namiotów

Mam na imię Mirella. Trzy miesiące temu skończyłam studia. Studiowałam turystykę w Poznaniu. Kierunek był bardzo ciekawy i liczę na to że uda mi się znaleźć dobrą prace. Poszukiwania zacznę po powrocie z zagranicy.

Wynajem namiotów weselnych jest mało znany

wynajem namiotów weselnychMój brat, załatwił mi pracę na okres wakacyjny. Do końca września będę pracowała w firmie, która zajmuje się wypożyczaniem namiotów. Wypożyczalnia namiotów znajduje się blisko morza. Wypożyczalnia namiotów ma być otwarta od poniedziałku do piątku od ósmej do godziny szesnastej. Mam mieć także wolne weekendy. Oferta bardzo mi się spodobała. Po pierwsze firma dobrze płaci. Poza tym będę mogła uczyć się języka w praktyce i skorzystać z plaży, wody. Wakacje połączone z pracą. Brat jest kierowcą w firmie i on rozwozi i rozstawia namioty do klientów biznesowych i indywidualnych. Wynajem hal namiotowych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów zagranicznych. Wiele osób w tej sposób prowadzi swoją działalność gospodarczą. Wynajem hal namiotowych jest bardzo tanie za granica a namioty są wysokiej jakości. Wynajem namiotów na wesela w naszym kraju nie jest aż tak bardzo znaną formą. Nie ma wielu firma, które świadczą takie usługi. Wynajem namiotów jest przez to u nas bardzo drogie. Posprawdzałam sobie ceny żeby mieć rozeznanie. Za granica wynajem namiotów weselnych jest bardzo popularne. Coraz więcej par decyduje się na imprezy korzystając z namiotów. U nas również powoli zaczyna się organizować takie uroczystości ale to nie jest jeszcze w takich ilościach jak za granicą. Moja mam o mnie bardzo się martwi. Już mojemu bratu powiedziała, że ma mnie pilnować.

Brat przekazywał, że wypożyczalnia namiotów to dobra firma i na pewno sobie poradzę. Wyjazd to dla mnie również dobry pomysł ze względu na codzienny kontakt z językiem.