podłogi na ogrzewania podłogowe

Budujemy dom, etap : trwałe podłogi na ogrzewania podłogowe

Dni mijają, a my ciągle na placu budowy, ale już powolutku, malutkimi kroczkami zbliżamy się do celu. Plan na ten tydzień, to podłogi na ogrzewania podłogowe. Najpierw jednak musimy odwiedzić Bydgoszcz, żeby zaopatrzyć się w odpowiednie materiały.

Bydgoskie podłogi na ogrzewanie podłogowe w domu

podłogi na ogrzewania podłogowe Przede wszystkim musimy dowiedzieć się, co dokładnie mamy kupić na podłogi warstwowe, bo przyznam szczerze, że już wszystko kompletnie mi się pomieszało. No i kolejna sprawa, to deski drewniane, na szczęście z tego widziałam to Bydgoszcz, ładnie się rozwinęła pod tym kontem i chyba nie będzie to duży problem, żeby załatwić tego typu deski drewniane. Mam nadzieję, bo wiecie, jak ja lubię wypady do miasta… szczególnie po zakupy. Dla mnie taki wyjazd, to jest jakaś totalna masakra! No i zapomniałam, że musimy wymyślić coś jeszcze na te nasze tarasy wspaniałe. Kompletnie nie mam na nie pomysłu. Na samym początku myślałam, że położę zwyczajne deski tarasowe, ale teraz zastanawiam się, czy to, aby na pewno dobre rozwiązanie. W końcu te nowe kafelki zewnętrzne są naprawdę ładne, a przy tym wydaje mi się, że są łatwiejsze w utrzymaniu, co myślicie? Napiszcie proszę, co waszym zdaniem jest fajniejsze deski tarasowe, czy może kafle. No nic musze się już zbierać, bo za chwilę obieramy kurs na Bydgoszcz. Dzisiaj musimy przede wszystkim załatwić te podłogi warstwowe, mam nadzieję, ze jak już to załatwimy, to wszystko inne pójdzie już jakoś z górki. Trzymajcie kciuki. Jak tylko wrócimy z tego wielkiego miasta napisze wam, co i jak udało nam się załatwić… No i zapomniałam o najważniejszym, czy ktoś z was robił już kiedyś trwałe podłogi na ogrzewania podłogowe w Bydgoszczy?

Jak myślicie, ile potrwa robienie tego, ja naprawdę już się niecierpliwie, a w terminy mojej ekipy kompletnie już nie wierze? Trzymajcie się!