Cena złotego pierścionka z bursztynem

Złoty pierścionek z bursztynem jako prezent zaręczynowy? Czemu nie! Narzeczony mojej koleżanki zrobił jej nie lada niespodziankę. Dostała od niego wyjątkowej urody pierścionek z bursztynem wykonany ze złota. Wydawałoby się, że to dość banalny prezent, ale nic bardziej mylnego.

Bezcenny pierścionek z bursztynem wykonany ze złota

złoty pierścionek z bursztynem cenaJakieś dwa miesiące chłopak mojej koleżanki oświadczył się jej na plaży przy zachodzie słońca. Wyjechali na dwa tygodnie do pensjonatu nad morzem. Pewnego dnia poszli się przejść na plażę, by obejrzeć zachód słońca i porobić zdjęcia. Szli właśnie brzegiem morza, gdy niespodziewanie ukochany mojej koleżanki uklęknął przed nią i poprosił ją o rękę. W pierwszym momencie odebrało jej mowę. Zdołała wydobyć z siebie tylko jedno słowo – „tak”, po czym obydwoje padli sobie w objęcia. Dostała od ukochanego oryginalny pierścionek zaręczynowy, a był to oryginalny złoty pierścionek z bursztynem Cena prezentu pozostała słodką tajemnicą narzeczonego mojej koleżanki. Pierścionek jest wyjątkowej urody, wyróżnia się elegancją i stylem. Całość wygląda na solidną robotę jubilerską. Sama byłam pod sporym wrażeniem, kiedy go zobaczyłam na własne oczy. W bursztynie zatopione są szczątki jakiegoś owada sprzed ponad miliona lat. Narzeczony mojej koleżanki stwierdził, że „ich miłość będzie, wieczna jak ten owad”. Szczerze mówiąc, nigdy nie podejrzewałam go o aż taki romantyzm. Cóż, ludzie potrafią jednak zaskakiwać.

Pierścionek z bursztynem wykonany ze złota to z całą pewnością piękny prezent zaręczynowy. Swą urodą przebija wszystkie kamienie szlachetne, takie jak rubin, diament oraz szmaragd. W dodatku bursztyny są ponoć dużo zdrowsze do noszenia niż inne materiały, wykazują szczególne właściwości wpływające korzystnie na nasze samopoczucie.