chemia basenowa

Chemia basenowa jako asortyment do mojego sklepu

Od kilku lat prowadzę bardzo duży sklep z artykułami do domu. Mam sporo przedmiotów jednak zawsze dostosowuję się do rynkowych standardów i chcę spełnić oczekiwania moich klientów. Na tym mi bardzo zależało.

Czy chemia basenowa dobrze się sprzedaje?

chemia basenowaW ubiegłym roku okazało się, że coraz bardziej popularne stają się małe baseny w ogrodach. Właściciele domków jednorodzinnych, którzy mają dzieci czasami decydują się na właśnie takie rozwiązanie i za wszelką cenę chcą zrobić przyjemność swoim pociechą. Ja jako odpowiedzialny sprzedawca stwierdziłem, że chemia basenowa może okazać się dobrym produktem w tym sezonie. Dzięki temu klienci mogliby nabywać środki chemiczne u mnie. Trochę się tego obawiałem, ponieważ już wcześniej wprowadzając nowości takie jak zapachy do sauny okazały się nie zbyt trafnym wyborem. Jednak nie ustająca moda na baseny zachęciła mnie do działania. Na początku rozglądałem się po znanych mi hurtowaniach gdzie znajdę najlepszy chlor do baseny. Jak każdy odpowiedzialny właściciel sklepu musiałem zadbać o te droższe jak i tańsze produkty, aby oferta była dostosowana do dosłownie każdej kieszeni. Zdarzało się, że chlor w tabletkach był tani ale nieskuteczny. Ja nie chciałem sprowadzać nie zbyt funkcjonalnych i dobrych rozwiązać. Moje tabletki multifunkcyjne do basenu musiały dobrze sobie radzić z wodą oraz panującymi w niej bakteriami oraz glonami. To było jej podstawowe zadanie, a ja chciałem aby moje oferowane uzdatnianie wody basenowej było skuteczne.

Oczywiście swój nowy asortyment kierowałem raczej do klientów mających baseniki w ogrodach. W tej branży nie miałem dużego doświadczenia dlatego nie chciałem aby coś wypadało nie naturalnie. Po prostu stwierdziłem, że co będzie to po prostu będzie.

Dobrej jakości produkty znalazłem na – http://www.gotix.com.pl