Dekoracją sali weselnej był napis love

Bardzo lubię wesela, gdyż mogę wtedy spotkać daleką rodzinę, której dawno nie widziałam. Tak też było w przypadku wesela kuzynki, która mieszka w drugiej części Polski. Szykowałam się długo. Razem z moim partnerem pojawiliśmy się przed salą weselną punktualnie i…zdziwiliśmy się.

Para młoda stała pod napisem love

elegancki napis love na wesele w warszawieNigdy wcześniej nie widziałam tak ładnie ozdobionej sali weselnej! Elegancki napis love na wesele w Warszawie stanowił punkt, na którym zatrzymywały się oczy każdego z przybyłych gości. Napis ten ma naprawdę przyzwoitą wysokość – to 120 cm, choć od kuzynki dowiedziałam się, że w ofercie firmy wynajmującej napisy dostępne były też te o wysokości o połowę mniejszej. Napis love pokryty jest diodami, dzięki czemu efektownie świeci! Gdy zgasły światła – wyglądało to naprawdę niesamowicie… Byłam pod prawdziwym wrażeniem. Oczywiście zachwycone były wszystkie pary, które stawały pod napisem po to, aby dać sobie buziaka. W ten sposób podkreślały swoją miłość do siebie. I my wykonaliśmy sobie taką fotografię – dziś stoi ona na komodzie w sypialni i każdego dnia przypomina mi o tym, że gdy tylko z partnerem zdecydujemy się na wesele, nie powinno na nim zabraknąć takiej ładnej dekoracji. Już nie mogę się doczekać naszego ślubu. Choć moim marzeniem jest podjechanie pod kościół białą limuzyną, to właśnie napis love stanowi drugi pomysł, który zamierzam zrealizować na weselu. Chcę sprawić, że wesele będzie niezapomniane – przede wszystkim dla mnie, w końcu to mój wielki dzień! Partner śmieje się ze mnie, że kupi mi taki napis love do sypialni.

Mimo żartów myślę, że taka dekoracja w postaci napisu love to propozycja, której nie odrzuci żadna zakochana para, gdyż napis jest atrakcyjny i estetyczny, ale przy tym nie przytłacza sali weselnej. To dlatego jest dobrym wyborem, chociaż będę rozglądać się jeszcze za innymi dekoracjami, ta będzie zajmowała główne miejsce.