Depilacja laserowa

Depilacja laserowa – zalety

Wśród miast, w których depilacja laserowa jest najbardziej popularna wcale nie króluje Warszawa czy Kraków. Jest nim Wrocław. Miasto to najwyraźniej posiada jakieś zalety, które sprawiają, że przyciąga osoby pragnące pozbyć się zbędnego owłosienia – i niekoniecznie są to małpy, które uciekły z zoo i chcą się wtopić w tłum.

Depilacja laserowa jest nieprzyjemna

Depilacja laserowaUsuwanie zbędnego (w mniemaniu posiadacza) owłosienia przy pomocy lasera jest metodą bezinwazyjna i bardzo skuteczną, pod warunkiem wykonania wystarczającej liczby zabiegów (zwykle trzech do pięciu) oraz utrwalania efektów raz do roku. Najlepsze efekty są obserwowane u osób z jasną karnacją oraz ciemnym, grubym owłosieniem, ponieważ takie włosy są najbardziej podatne na działanie wiązki światła z lasera. Depilacja laserowa jest nieco nieprzyjemna, ale nie bardzo bolesna, boli znacznie mniej niż depilacja woskiem, pastą cukrową albo przy użyciu depilatora. Jest to również metoda dość bezpieczna, choć powoduje tymczasowe podrażnienie skóry (mija po kilkunastu godzinach) oraz zwiększa wrażliwość na światło słoneczne, dlatego też krótko po zabiegu nie należy się opalać i konieczne jest stosowanie kremów z filtrem. Te drobne niedogodności nie przesłaniają jednak głównej zalety: skuteczna depilacja laserowa Wrocław jest, cóż, skuteczna. Dzięki niej kończą się problemy z codziennym goleniem przy użyciu maszynki i podrażnieniami po niej, a także z bólem i wrastającymi włoskami kojarzonymi z woskiem czy depilatorem.
Depilację można stosować na dowolną część ciała, także na twarzy czy wrażliwej skórze pach. A jeśli wybiera się na zabieg we Wrocławiu, to można pozwiedzać Wrocław. Niektórych to właśnie ta część najbardziej przekonuje do zabiegu. I może jeszcze ceny niższe niż warszawskie.