atlas kuchnie gdańsk

Dlaczego meble na zamówienie są lepsze od gotowych ?

Na początku wejścia na polski rynek sieciowych sklepów zagranicznych koncernów zapanował prawdziwy szał. Ludzie masowo wykupowali wszystko, co było w sklepach lub to co zauważyli podobnego u sąsiada.

Atlas kuchnie gdańsk proponuje wyjątkowe i niepowtarzalne meble

atlas kuchnie gdańskPrzecież ktoś nie może mieć dużo lepiej ode mnie. Nagle okazało się, że połowa osiedla, na którym otwarto taki sklep ma mieszkania, które wyglądają jak zdjęcia z katalogu różniące się jedynie jakimiś drobnymi szczegółami. Niektórzy uważali, że sąsiedzi podpatrywali co oni kupują i ich śladem urządzali swoje mieszkania. Nic bardziej mylnego. Meble w takich sklepach są robione taśmowo, więc wszystkie są takie same- nie biorąc pod uwagę zewnętrznych uszkodzeń. Po pewnym czasie ludzie zrozumieli, że gdyby mieli kuchnie na zamówienie nie wyglądałaby ona w taki sam sposób jak u sąsiada z góry, boku i dołu. Więc tak zaczęła się historia z miłością do mebli na wymiar. Na początku zaczęło się nieco niewinnie. W Gdańsku jeden ze stolarzy zauważając, że jego interes zaczyna nieco cierpieć i wisi nad nim widmo upadłości nie załamał się, a popędził do przodu reklamując się w miejscowej prasie, radio i telewizji, że produkuje meble kuchenne na wymiar pod specjalne zamówienie klienta – atlas kuchnie gdańsk. Podpatrywał aktualne trendy meblarskie oraz ludzi, którzy wciąż masowo wykupowali kuchnie gotowe ze sklepów. Stworzył pierwszy projekt, a jego kuchnia na wymiar została sprzedana w ciągu pięciu dni!

Klientka była tak zadowolona z zakupu, że zrobiła najlepszą reklamę rzeczonemu stolarzowi marketingiem szeptanym i tak rozpoczęła się jego praca nad projektami kolejnych kuchni.