Dobra karma to podstawa dla suk szczennych

Zawsze należy pamiętać o tym, że o zwierzęta trzeba należycie dbać. Każdy, kto ma suczkę, która kiedyś była, lub jest ciąży, dobrze wie, że suka szczenna ma potrzeby żywieniowe, o które należy zadbać. To bardzo ważne, by dostarczać takiej suczce odpowiednie dawki karmy i oczywicie karma musi być wysokiej jakości. Jeśli zadbamy te elementy zarówno suka jak i jej młode będą na pewno zdrowe i silne. Pamiętajmy o tym.

Suki szczenne potrzebują odpowiedniej karmy

dobra karma dla suk szczennychUwielbiam moją sukę Sarę. To wspaniałała towarzyszka. Każdego dnia wyprowadzam ją na spacery i dbam o to, by dobrze jej się żyło. Teraz, kiedy Sara jest w ciąży, szczególnie staram się zapewnić jej odpowiednią karmę. Trzeba wiedzieć, że dobra karma dla suk szczennych to podstawa. Ciąża u suk trwa około 2 miesięcy, a szczególnie w drugim miesiącu suka potrzebuje większych dawet karmy, która powinna być wysokiej jakości. Najlepiej skonsultować się z weterynarzem, który powie nam, jak najlepiej karmić taką sukę i jak dawkować żywność. Można go także poprosić o kontakt do jakiegoś sprawdzonego producenta karmy dla suk szczennych. Czasami u takiego producenta można wynegocjować lepszą cenę niż w zwykłym sklepie, ale ceny i tak nie są wysokie. Muszę zaznaczyć także, że nie zawsze najdroższa karma jest najlepsza, dlatego warto się kogoś poradzić. Może ktoś z naszych znajomych także zajmuje się zwierzętami i wie co nieco na ten temat? Warto zorientować się dobrze w tym temacie.

Sara wydała na świat pięknie szczeniaczki. Cały ten czas, kiedy podawałem jej odpowiednią karmę dla szczennych suk przyniósł wreszcie wspaniałe efekty. Cudownie jest patrzeć na te małe puchate kuleczki. Sara dostaje cały czas dobrą karmę, dzięki czemu jej młode mają zapewnione zdrowe mleko. Miło jest dbać o zwierzęta, ale to duża odpowiedzialność.