Dobrej jakości czapki

 

Z koleżanką jakiś czas temu stwierdziłyśmy, że wyjedziemy razem nad morze. Od jakiegoś czasu biegamy razem i ogólnie staramy się prowadzić jak najbardziej aktywny tryb życia. Dlatego też obiecałyśmy sobie, że gdy pojedziemy już nad morze to rano będziemy biegały brzegiem plaży.

Zakup kobiecych czapek

czapka Mitchell and Ness dla kobietNa pewno będzie to dla nas miła odmiana. A także większy wysiłek fizyczny bo jednak po piasku biega się dużo ciężej. Chciałyśmy się jak najlepiej przygotować do tego wyjazdu. Ja stwierdziłam, że do tych naszych biegów przydałyby się nam jakieś ładne czapki z daszkiem. Bo jednak takich nie mamy a ja już od jakiegoś czasu myślałam nad takim zakupem. Wybrałam się więc z koleżanką do galerii handlowej żeby kupić te czapki a także może jakieś nowe spodnie do biegania. I w bardzo dobrym sklepie z odzieżą sportową zobaczyłyśmy, że jest tam czapka Mitchell and Ness dla kobiet właśnie. Ja do tej pory myślałam, że czapki tej firmy są tylko dla mężczyzn. Bardzo się ucieszyłam gdy ją zobaczyłam bo wiedziałam, że jest to po prostu dobra firma. A do tego czapka wyglądała świetnie. Gdy ją przymierzyłam wiedziałam już, że nie chcę przymierzać niczego innego bo ona leżała świetnie. Moja koleżanka chciała oczywiście od razu taką samą. Na szczęście czapki te były w różnych kolorach i ona wybrała z dodatkiem czerwonego a moja była z fioletem. Na nią czapka ta też świetnie pasowała. Do tego koszt tych czapek nie był wysoki i mogłyśmy sobie śmiało na taki zakup pozwolić.

Myślałam, że tą czapkę będę nosiła tylko wtedy gdy będę szła biegać. A tak się do niej przyzwyczaiłam, że noszę ją gdy tylko jest ku temu okazja. Uważam bowiem, ze wyglądam w niej bardzo dobrze. A może nawet i młodziej. A biega się w niej bardzo dobrze bo wtedy nie razi mnie słońce w oczy.