drzwi szklane Wrocław

Drzwi szklane do każdego wnętrza

Pięć lat temu postanowiliśmy z mężem kupić działkę i wybudować swój własny dom. Do tej pory gnietliśmy się z małym dzieckiem w malutkim, dwupokojowym mieszkaniu.

Szklane drzwi, okna to więcej przestrzeni

drzwi szklane WrocławW końcu jednak stać było nas na coś własnego i postanowiliśmy, że chcemy aby nasz dom był nowoczesny. Z jakiegoś powodu nie interesowały nas klasyczne, staromodne wystroje wnętrz. Oboje woleliśmy prostotę i surowość. Dom zaprojektował nam bardzo uznany architekt. Prezentował się fantastycznie. Wnętrze było trudniejsze do wykończenia. Zależało nam, żeby panowało połączenie szkła i metalu. Bardzo chcieliśmy mieć szklane drzwi. Niestety mieliśmy kłopoty, nic takiego nie szło znaleźć w całym Wrocławiu.
Dopiero koleżanka poleciła, żebyśmy poszli do szklarza. Na miejscu szklarz początkowo nie chciał przyjąć zlecenia. Uważał, że mamy zbyt duże wymagania i to czego oczekujemy jest za trudne do wykonania. W końcu jednak uległ naszym prośbom. Zaoferowaliśmy przy okazji całkiem duże pieniądze. Drzwi szklane Wrocław świetnie pasowały do domu. Oprócz drzwi ze szkła również były wykonane niektóre ścianki działowe. W świetny sposób udało nam się wtopić je w ściany i połączyć z metalem. Kiedy znajomi słyszeli nasze plany pukali się w głowę. Ich zdaniem w domu będziemy się czuć jak na dworcu albo w przychodni.

Byłam więc bardzo dumna kiedy widziałam ich zdziwione miny. Dom pomimo szkła i metalu wcale nie sprawiał wrażenia zimnego i nieprzyjemnego. Dom był nie tylko nowoczesny ale i przytulny.