Fale radiowe jako lifting

 

Nigdy nie poddam się walce z oznakami starzenia, jestem tego pewna. Co jakiś czas próbuję jakichś nowości. Używam dobrych kremów i wiem, że jak będę się starać, to być może zatrzymam proces starzenia chociaż na jakiś czas, albo nawet go cofnę. Systematyczność jest tutaj niezwykle istotna, ponieważ pozwala na dobre rezultaty.

Zabieg z falami radiowymi

fale radiowe łódźZaczęłam szukać nowych rozwiązań i wtedy po raz pierwszy usłyszałam o nowej technologii. Były to fale radiowe Łódź miała na swoim obszarze kilka miejsc, w którym można było takie zabiegi wykonywać. Zainteresowałam się tym, ponieważ znalazłam informację, że jest to taki nowoczesny lifting bez użycia skalpela. Polega na tym, że promieniowanie elektromagnetyczne wnika wgłąb skóry, przegrzewa włókna kolagenowe do odpowiedniej temperatury. Powodowało to, że skóra napinała się i stawała się bardziej jędrna. Włókna kolagenowe dostają mocnego pobudzenia. Z początku kurczą się i po jakimś czasie zaczynają się napinać. Zależało mi na tym, żeby odbudować kolagen w skórze, ponieważ korzystałam już z różnych kosmetyków z kolagenem, jednak najwidoczniej cząsteczki te były zbyt duże, by przeniknąć do skóry i efekt ten był mizerny. Dlatego potrzebowałam właśnie takiego zabiegu, który będzie pomiędzy stosowaniem kremów, a zabiegiem inwazyjnym. Od razu postanowiłam zapisać się na kilka sesji, bo podobno ciężko z terminami, tylu chętnych na takie zabiegi.

Moja twarz już po pierwszym zabiegu wyglądała zdecydowanie lepiej. Po sesji kilku zabiegów stała się wyraźnie jędrniejsza. Gdy dotykałam jej palcem, to szybko wracała na swoje miejsce, ponieważ była bardzo napięta. Właśnie tego mi brakowało przez cały ten czas. W końcu mogłam na jakiś czas chociaż spowolnić starzenie się skóry, co bardzo mnie cieszyło.