Fotograf na ślub

Fotograf na ślub i młodzi w plenerze

Z moim narzeczonym bardzo lubimy spacery, Zwłaszcza po centrum Bydgoszczy. Wyspa Młyńska została odnowiona i jest tam teraz pięknie. Ostatnio jak byliśmy na spacerze to jakaś para właśnie robiła sobie zdjęcia ślubne w plenerze. Panna młoda wyglądała prześlicznie.

Fotograf na ślub zrobił cudowną pamiątkę

Fotograf na ślubNie dziwie się, że zdecydowali się na takie miejsce, ponieważ fotografia ślubna na łonie natury w okresie letnim to najlepszy wybór. My jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów, jeżeli chodzi o nasz ślub, ale widząc parę, która robi sobie zdjęcia ślubne od razu zaczęliśmy na ten temat rozmawiać. Zaczęłam się zastanawiać ile kosztuje taki fotograf ślubny i ile czasu przed ślubem trzeba go zamówić. Zauważyłam, że mój narzeczony Łukasz zaczął się poważnie zastanawiać i powiedział, że w Bydgoszczy na pewno jest duży wybór. Nie wiem ile kosztuje taki fotograf na ślub z Bydgoszczy, ale przecież można się rozejrzeć i poszukać. Można też zobaczyć zdjęcia ślubne, które są zawsze pokazywane na stronie, żeby potencjalny klient mógł zobaczyć jak wyglądają zdjęcia ślubne zrobione ręką danego fotografa. Poszliśmy wzdłuż kanału bydgoskiego, który prowadził do naszego osiedla. Rozmawialiśmy jeszcze trochę na temat tamtej pary i snuliśmy plany na temat naszego ślubu.

Już nie mogę się doczekać, ale na razie czekamy, ponieważ Łukasz chce skończyć studia i dopiero potem możemy zacząć planować konkretnie naszą ceremonię. Wieczorem jak wróciliśmy do domu to zrobiłam pyszną kolację, przy której obejrzeliśmy film. Dzień był pełen wrażeń i szybko zasnęłam.