Gdzie przechowywać gaśnicę samochodową?

Nieodłącznym elementem wyposażenia w samochodzie jest oczywiście gaśnica. Obowiązkowe jest jej posiadane w samochodzie. W razie kontroli policyjnej brak gaśnicy samochodowej lub posiadania przeterminowanej grozi mandatem karnym.

Gdzie udać się na naprawę lub kupno gaśnicy samochodowej?

serwis gaśnic do samochodów z Nowego SączaGaśnicę samochodową oczywiście przechowujemy w bagażniku samochodowym. Tam powinna znaleźć się waśnie gaśnica wraz z apteczką do pierwszej pomocy oraz trójkątem, który ustawiany jest na drodze w przypadku awarii lub wypadku. Wszystkie te trzy rzeczy powinny znaleźć się w samochodzie. Brak chociaż jednej z tych rzeczy skutkuje mandatem. Jeśli natomiast posiadamy gaśnicę ale jest ona zepsuta to oczywiście istnieje coś takiego jak serwis gaśnic do samochodów z Nowego Sącza. W Nowym Sączu pracują sami profesjonaliści, którzy perfekcyjnie zajmą się twoją gaśnicą. Dowiedzą się, dlaczego gaśnica nie działa i dołożą wszelkich starań, aby naprawić zepsutą gaśnicę. Jeśli natomiast nie uda się tego zrobić to zaproponują kupno nowej gaśnicy w swoim serwisie po niższej cenie. Podczas przeglądu auta należy regularnie sprawdzać termin przydatności gaśnicy, aby nie wozić gaśnicy przeterminowanej. Nie chodzi tu tylko o mandat ale również o to, że podczas groźnego wypadku i ognia nie będziemy w stanie ugasić pożaru. To będzie stwarzać niebezpieczeństwo dla siebie jak i innych uczestników wypadku.

Gaśnica samochodowa jest bardzo ważnym i niezbędnym elementem wyposażenia samochodu. Posiadanie jej nie stwarza zagrożenia zarówno dla siebie jak i reszty uczestników. Aby być przykładnym kierowcą należy mieć w swoim aucie gaśnicę samochodową, apteczkę pierwszej pomocy oraz trójkąt ostrzegawczy. Z tymi trzema rzeczami będziemy mieć gwarancję bezpieczeństwa na drodze.