grzejniki

Grzejniki oczami właściciela sklepu

Nazywam się Marcin i jestem przedsiębiorcą. Kilka lat temu przeprowadziłem się do Warszawy, gdzie otworzyłem własny sklep hydrauliczny. W naszej okolicy co prawda znajduje się już hurtownia hydrauliczna, jednak mam dość wysoką sprzedaż, ponieważ oferuję równie atrakcyjne ceny jakie ma właśnie hurtownia hydrauliczna.

Grzejniki – mam wiele rodzajów w sklepie

grzejnikiWspółpracuję z wieloma producentami, dzięki czemu posiadam różnorodny asortyment. W ofercie mam wszelkie dostępne solidne grzejniki z Warszawy jakie są na rynku i mój sklep hydrauliczny cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu klientów. Posiadam grzejniki kanałowe, które są precyzyjnie wykonane i dostarcza mi je warszawski producent. Hurtownia hydrauliczna również u niego składa zamówienia i mają takie same grzejniki kanałowe jak ja. Ich sprzedaż jest na dość wysokim poziomie, co mnie dość cieszy. W ofercie mój sklep hydrauliczny posiada również grzejniki dekoracyjne i ich mam w sumie najwięcej. Posiadam wszelkie dostępne wzory i klienci chętnie sięgają po te grzejniki dekoracyjne. W moim sklepie zatrudniony jest również sprzedawca, który sprzedaje grzejniki i doradza klientom. Jeżeli chodzi o wszystkie grzejniki, to Janusz, mój pracownik posiada bardzo bogatą wiedzę na ich temat i nawet swego czasu montował grzejniki kanałowe czy też grzejniki dekoracyjne. Uznałem, że mógłbym to wykorzystać i oferować klientom dodatkową usługę. Janusz montowałby grzejniki u klienta, który je u nas kupi i zarobilibyśmy na pewno większe pieniądze. Muszę wziąć to rozwiązanie pod uwagę.

Ostatnio właśnie odwiedził mój sklep hydrauliczny klient, który kupił grzejniki dekoracyjne i pytał czy oferujemy montaż. Muszę zdecydowanie zainwestować w to rozwiązanie, ponieważ jak będziemy świadczyć takie usługi na pewno będzie jeszcze więcej klientów.