Haft na koszulkach roboczych

Prowadzę z żoną restaurację w Krakowie, w której podajemy tradycyjne polskie potrawy. Wystrój restauracji jest bardzo kolorowy i zabawny. Wcześniej nasi pracownicy w czasie pracy nosili białe koszule i czarne spódnice lub spodnie. Ostatnio w restauracji mamy bardzo dużo gości, więc i obroty znacznie się zwiększyły. Postanowiliśmy zainwestować trochę pieniędzy w zindywidualizowane ubrania dla osób, które zatrudniamy.

Haftowane koszulki wyglądają świetnie

haft komputerowy na koszulkachZanim zamówiliśmy nowe ubrania robocze porozmawialiśmy z pracownikami, tak by i oni mieli jakiś wkład w to, jak będą wyglądać w pracy. Ostatecznie zostaliśmy przy białych bluzkach, jednak chcieliśmy by miały one logo naszej restauracji. Do tego, ponieważ nasza restauracja znana jest z kolorowego wystroju i tego, że zawsze na sali jest dużo kwiatów chcieliśmy by na bluzkach również znalazły się kwiaty, a dokładnie łowickie wzory. Aby wyglądało to naprawdę ładnie to wybraliśmy haft komputerowy na koszulkach zamiast nadruku. Zamiast ciemnego dołu postawiliśmy na kolorowe spodnie i spódnice. Wygląda to naprawdę świetnie – barwnie i bardzo pozytywnie. I taka właśnie ma być nasza restauracja. Nowe bluzki są naprawdę wygodne, a do tego wyglądają dobrze. Haft wygląda zdecydowanie lepiej niż wyglądałby zwykły nadruk na koszulce. Poza tym, taka koszulka z haftem wydaje się o wiele droższa niż jest w rzeczywistości. Do tego taki haft jest o wiele trwalszy niż nadruk.

Zarówno ja i żona, jak i pracownicy jesteśmy zadowoleni z nowych strojów do pracy. Widać, że zarówno materiał, z której wykonana jest bluzka, jak i haft są wysokiej jakości. Zdarzyło się nawet, że klienci pytali gdzie kupiliśmy takie fajne koszulki. Może w przyszłości zamówimy więcej koszulek w innych kolorach i z innymi wzorami.