Impreza pracownicza dobrze zorganizowana

Jakiś czas temu zmieniłam pracę. Byłam zadowolona z tego powodu bo mam teraz zarabiać więcej. Jednak gdy przechodzi się do innej firmy na początku trzeba się wiele nauczyć a także poznać nowe osoby. To często nie jest wcale proste.

Impreza integracyjna w nowej pracy

imprezy integracyjne bydgoszczJa nie jestem jakoś bardzo otwartą osobą dlatego też te początki są dla mnie najczęściej ciężkie. Miałam jednak trochę szczęścia bo od razu gdy przyszłam do firmy była organizowana impreza integracyjna. To jest jednak zawsze najlepszy moment i okazja do tego żeby poznać pracowników. Takie imprezy integracyjne bydgoszcz odbywają się w wielu miejscach. Ta ma odbyć się na sali w hotelu. Czyli będzie tam muzyka grana na żywo a także pewnie smaczne jedzenie. Słyszałam, ze będzie też dużo różnych konkursów. Lubię tego typu zabawy. Na pewno będzie to okazja do tego żeby zbliżyć się do osób, z którymi będę na co dzień przebywała. Zastanawiałam się jak się ubrać. Wybrałam prostą sukienkę koktajlową, która według mnie nadaje się na wiele okazji. Impreza była świetnie zorganizowana. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Grał świetny zespół, który chyba każdego potrafił porwać do tańca. Najbardziej jednak zaskoczył mnie pan, który prowadził tą cała integrację. Był świetnie przygotowany i szybko mówił do praktycznie każdego po imieniu. Konkursy jakie były przeprowadzone były bardzo zabawne ale jednocześnie za smakiem. Nie było niczego takie co mogłoby sprawić, że ktoś poczułby się zakłopotany.

Ja obawiałam się tego, że nie będę potrafiła się wyluzować. Jednak byli to dla mnie nieznani ludzie. Jednak bawiłam się tak dobrze, że sama nie mogłam w to uwierzyć. Myślę, że wszystko zostało tak dobrze zorganizowane, że nie było też innej opcji. Widziałam też, że wszyscy bawili się równie dobrze jak ja.