Szkła kontaktowe acuvue oasys są dobre

Jak dobrać soczewki? Szkła kontaktowe acuvue oasys są dobre?

Wybór soczewek kontaktowych nie jest łatwą sprawą. Dawniej kiedy nie było ich wyboru w salonie okulistycznym to nie było się nad czym zastanawiać. Jeśli soczewki kontaktowe nam nie służyły to musieliśmy nosić okulary.

Szkła kontaktowe acuvue oasys są dobre, ale są również inne

Szkła kontaktowe acuvue oasys są dobreTeraz mamy taki wybór, ze często ciężko jest się z nim połapać. Czym są takie soczewki oddychające? Czy lepsze będą silikonowe czy hydrożelowe? Czy lepsze będą jednorazowe czy miesięczne, a może takie, które nawet w nocy można nosić? Kto powinien wiedzieć jakie będą dla nas najlepsze? Dobrze jest się zapytać okulisty w salonie. Powiedzieć jaki rodzaj pracy się wykonuje, czy ma się jakieś problemy z oczami np. często łzawią lub są zbyt suche. Moc soczewek oczywiście dobiera specjalista. Soczewki air optix aqua pomogą na pewno osobom z suchymi oczami. Takie soczewki są specjalnie nawilżane, co zapewnia komfort przez cały dzień użytkowania. Substancje nawilżające sprawią, że nie będziemy musieli używać kropel do oczu, co jest kłopotliwe dla osób noszących soczewki, bo muszą je wcześniej zdjąć, żeby krople rozprowadziły się po całym oku. Dla osób z wrażliwymi oczami przydadzą się także szkła kontaktowe acuvue oasys. Są to soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku, a mimo to nie będą one podrażniały delikatnych gałek ocznych. Dla osób, które chcą pogłębić lub zmienić kolor sowich oczu też są liczne propozycje np. soczewki freshlook dimensions w kolorze niebieskim i zielonym. Dzięki nim nasze oczy nabiorą niesamowitego blasku i niespotykanego koloru.

Osoby o tęczówkach dwukolorowych np. niebiesko-zielonych mogą zmienić je na jednobarwne. To rozwiązanie nie tylko na specjalne okazje, ale także do codziennego stosowania. Przecież na co dzień też możemy zaszaleć, więc czemu by nie kupić takich soczewek?