oprawy uliczne led

Jak robiłem katalogi na temat oświetlenia ulicznego led

Katalogi właśnie poszły do druków. Muszę przyznać, że była to bardzo przyjemna praca. Katalog był przygotowany na dziesięciolecie przedsiębiorców w naszym mieście. Głównie muszę przyznać, że skupiłem się na dokumentowaniu oświetlenia.

Oprawy uliczne led są dobre

oprawy uliczne ledPo prostu one zawsze robią największą robotę na obrazach. W naszym mieście wymienione były oprawy uliczne led, które podniosły bezpieczeństwo na ulicach. Faktycznie te solidne oprawy uliczne do lamp led to była jedna z najlepszych decyzji naszych włodarzy. Później sprawdzałem jak się zmieniało oświetlenie hal na przełomie dziesięciu lat. W zasadzie samo oświetlenie hal tylko w kilku miejscach zostało wymienione, reszta pozostała tradycyjna. Oświetlenie hal miejscami było nawet tak stare jak były budynki w naszym mieście. Oczywiście oświetlenie przemysłowe led było zupełną nowością i tylko najbogatsi przedsiębiorcy w naszym mieście się na nie zdecydowali. Chociaż od razu przyznawali, że oświetlenie przemysłowe led zupełnie zmieniło im obraz na terenach którymi zarządzali. To trzeba przyznać. Później sprawdzałem jak się na przełomie dekady zmieniało oświetlenie biur. Dokumentowałem wszystko pieczołowicie. Oświetlenie biur było wielokrotnie zmieniane w zarządzie dróg, ponieważ stare systemy wciąż się psuły. Oświetlenie biur również w starostwie zostało zmodernizowane. Ostatnim elementem było oświetlenie garaży, które zostały zbudowane dla urzędników i petentów. W zasadzi w nocy urząd był zamknięty. Ale zimną się szybko ściemnia, dlatego oświetlenie garaży było tak bardzo istotne. Trzeba przyznać, że te oświetlenie garaży było całkiem dobrym pomysłem ze strony naszych urzędników.

Pytałem się też mieszkańców, którzy jednak uważali inaczej. Uznali że oprawy uliczne led są najlepsze. Ja się z nimi zgadzam bardzo!