Jak stosować czarne mydło?

Tradycyjne receptury to bogactwo każdej kultury. Nie inaczej jest w przypadku kosmetyków, których naturalne pochodzenie ma wyjątkowo skuteczne działanie. Czarne mydła syberyjskie powstały na bazie składników pochodzących z natury.

Pielęgnująca Bania Agafii – czarne mydła

agafii czarne mydło pielęgnująceBania Agafii to linia kosmetyków opartych na bazie czarnego mydła. To całkowicie naturalny kosmetyk, o niezwykle skutecznym działaniu. Powstało ono w moskiewskiej firmie, gdzie opierano się na wiedzy, doświadczeniu i tradycji mieszkańców Syberii. Po długotrwałych badaniach rosyjscy kosmetolodzy, wyselekcjonowali najbardziej skuteczne rośliny, z których wytworzono wyciągi, oleje i ekstrakty, które są bazą opisywanych czarnych mydeł. Bania Agafii czarne mydło pielęgnujące wykazuje szereg dobroczynnych działań, jak: nawilżenie, regeneracja i pielęgnacja. Nadaje się dla każdego typu skóry i może być stosowane również jako szampon do włosów. Wyciągi z syberyjskich roślin, nadają czarnemu mydłu wyjątkowego, niepowtarzalnego zapachu, który ma szansę stać się jednym z naszych ulubionych. Mydło ma żelową konsystencję, dzięki czemu bardzo łatwo jest je nanieść na skórę oraz włosy. Może być z powodzeniem stosowane jako maseczka do twarzy. Cena Agafii, czarnego mydła pielęgnacyjnego to około trzydziestu złotych za opakowanie zawierające pięćset mililitrów. Najlepiej zamawiać je w internecie, gdyż tam trafimy na inne oferty uzupełniające, które w przypadku kłopotów ze skórą, mogą się okazać bardzo pomocne. Bania Agafii to kosmetyk wprost od Matki Natury.

Czarne mydła to absolutny, sprzedażowy hit. Mimo iż nie jest reklamowany na szeroką skalę, sprzedaje się znakomicie, a nowych klientów ciągle przybywa. Nie ma się czemu dziwić, wszak czarne mydło to dobrodziejstwo natury, w dodatku niezwykle skuteczne.