szkolenia sprzedażowe

Jak szkolenia sprzedażowe zmieniło moje życie

Nazywam się Piotr i od czterech i pół roku, a w zasadzie od blisko pięciu lat pracuję w zawodzie handlowca. Jak potoczyła się moja kariera zawodowa, że wylądowałem akurat na takiej ścieżce kariery?

Szkolenia sprzedażowe zmieniły wszystko

szkolenia sprzedażoweNie powiem, żeby było to efektem jakiegoś szczególnego, przemyślanego planowania. Nie oszukujmy się – rzadko kto po standardowej ścieżce edukacji w ogóle zdaje sobie sprawę jak niesamowite formy rozwijania samego siebie są na rynku dostępne. Na szkolenie sprzedażowe trafiłem w zasadzie z marszu, z powodu tego, że ktoś w kierownictwie naszej firmy podjął taką decyzję. Coaching zespołowy staje się coraz bardziej popularny, więc nie ma co się dziwić, że trafiliśmy na to szkolenie razem zresztą działu handlowego. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że to szkolenie odmieniło moje życie. Wychodziłem z sali z mocno bijącym sercem, ale nie dlatego, że usłyszałem jakieś przełomowe pomysły na poprawienie rezultatów w mojej pracy. Usłyszałem je, ale nie to było najważniejsze. Co naprawdę mną wstrząsnęło – to było odkrycie gdzie szukać ludzi, którzy pomogą mi znaleźć odpowiedzi na pewne pytania, które sobie stawiałem. Pytania, które na pewno stawia sobie wiele osób, nieraz przez całe życie szukając odpowiedzi. Nie mogłem spać tej nocy, a następnego dnia poczytałem trochę w internecie i stwierdziłem, że naprawdę coaching indywidualny może mi pomóc osiągnąć coś więcej w życiu i je poprawić.

Nie chodziło o żadne szkolenia menadżerskie, czy jakiekolwiek inne, a o rozwój osobisty. W ten sposób kilka następnych szkoleń, na których byłem, opłaciłem już z własnej woli. Jak to zmieniło moje życie? Teraz siedzę we własnym gabinecie i świat jest bardziej przyjazny i kolorowy.