atrakcje weselne

Karaoke atrakcją weselną?

„Do zakochania jeden krok”, „Ruda tańczy jak szalona”, „Mniej niż zero” znane polskie przeboje i te starsze i te nowe bawią nas zawsze. Karaoke to ponadczasowe rozwiązanie na imprezie, szczególnie wtedy, gdy uroczystość trwa już jakiś czas, każdy już trochę popił więc i luźniejsze gardła i głos.

Karaoke jako atrakcja weselna w Koninie

atrakcje weselneBawi szczególnie też wtedy, kiedy wujek na przykład z Bydgoszczy, który kompletnie nie potrafi śpiewać drze się na całe gardło „Józek nie daruje Ci tej nocy”. Czy spojrzeliście na karaoke jako na atrakcje weselne w Koninie? Jest to świetny pomysł, szczególnie jeżeli pan i pani młoda zadedykują sobie wzajemnie piosenki, albo razem zaśpiewają jakąś dla swoich cudownych rodziców. Za taką dodatkową formą rozrywki przemawia fakt, że nie wymaga od nas kolejnych nakładów pieniężnych. Wystarczy, że zapytamy zatrudnianego zespołu weselnego czy didżeja, czy w swojej ofercie mają także piosenki karaoke. Jeżeli tak, wszystko mamy w cenie. Jeżeli nie to wystarczy komputer bądź rzutnik (jeżeli ktoś dysponuje takim) aby tekst był widoczny jako duży na ścianie i śmiech oraz dobra zabawa jest gwarantowana. Hit polskiej muzyki rozrywkowej jaką jest disco polo to idealna atrakcja karaoke na urodziny dla dzieci.

Najmłodsi znają piosenki, bardzo szybko się ich uczą, a taka forma zajmie je na długo. Jeden z animatorów z Poznania chętnie proponuje swoim klientom ofertę karaoke podczas urodzin organizowanych dla dziecka, ponieważ to rozwija ich słuch oraz budzi w dzieciach miłość do muzyki, co powoduje także rozwój wrażliwości.