Koleżanka otwiera myjnię

 

Moja koleżanka mieszka na peryferiach miasta. Jej rodzice są bardzo zamożnymi ludźmi. I ona w sumie też. Ma duży dom. A jeszcze do tego ma kilka sporych działek, na których można by mieć jakiś interes. Koleżanka chciała tam coś zrobić tylko cały czas zastanawiała się co to by miało być.

Nowa myjnia samochodowa

myjnie bezdotykowe prosto od producentaNa początku myślała o jakimś sklepie. Jednak nie jest to chyba dobre miejsce na taką działalność. Ktoś podpowiedział jej, że można byłoby postawić tam myjnie bezdotykową. W sumie to tak naprawdę nikt nie musiałby być tam zatrudniony. Koleżanka co jakiś czas mogła by tam pojechać i sprawdzić co się dzieję. I to tak naprawdę wszystko. W sumie trzeba byłoby ją tylko postawić a potem czerpać z niej profity. Ta działka jest na końcu miasta. Ale jednak jest tu sporo firm a także jest tu osiedle domków jednorodzinnych czyli trochę potencjalnych klientów by było. A takie myjnie jednak cieszą się sporą popularnością wszędzie. W sumie to teraz chyba każdy woli jechać do tego typu myjni właśnie. Koleżanka stwierdziła więc, że powstaną tam myjnie bezdotykowe prosto od producenta właśnie. Szybko znalazła firmę, która się czymś takim zajmuje. Okazuje się, że koszt postawienia takiej myjni nie jest wcale wysoki. W sumie jest to interes, na który wielu ludzi byłoby stać. Tylko pewnie nie wiedzą o takiej możliwości. Firma ta zajęła się wszystkim od początku do końca. I w sumie bardzo szybko wszystko powstało. Myjnia prezentowała się bardzo dobrze i z tego co koleżanka mówiła świetnie też działa.

Na początku oczywiście nie było tam wielu klientów. Jednak każdy musiał dowiedzieć się o tym, że takie miejsce powstało a to zawsze trochę czasu trwa. I koleżanka liczyła na to, że ludzie z osiedla będą tam myli samochody. A stało się tak, że myli tam zarówno jej sąsiedzi jak i osoby z różnych firm.