dj na wesele

Koleżanka zorganizowała wesele z dj-em

Byłam na świetnym weselu u znajomych. Nigdy nie wpadłam na taki pomysł. To była najlepsza impreza na której byłam. Wesele było małe ale osoby, które były zaproszone super się zgrały. Każdy się ze sobą bawił.

Dj na wesele puszcza muzykę

dj na wesele Nie ważne, że poznaliśmy się godzinę temu. Wesele było organizowane w miejscowości Warszawa. Znajomi nie mieli dużych funduszy, które mogli przeznaczyć na wesele. Wesele odbywało się w lokalu, w którym często organizujemy nasze spotkania. Można tam dobrze zjeść i posłuchać muzyki a w weekendy nawet potańczyć. Znajoma zna właściciela i dogadała się z nim odnośnie zorganizowania wesela. Lokal był ładnie udekorowany. Koleżanka sama się tym zajmowała. Niepowtarzalny dj na wesele z Warszawy jest nam znany bo zawsze puszcza muzykę. Uwielbiamy jego gust muzyczny. Ona nas także zna więc wiedział jak się przygotować na wesel. Na weselu w lokalu nie było osób starszych. Znajomi obiad dla rodziny organizowali w restauracji z wodzirejem. Wodzirej zabawiał gości i przygotował dla nich przyśpiewki, które były bardzo modne w dawnych czasach. Rodzice i dziadkowie byli zachwyceni. Wodzirej na wesele jest coraz częściej poszukiwany. Przez pewien czas niestety wodzirej nie był wykorzystywany na weselach. A teraz pomału wodzirej wraca do łask. Dla znajomych i kuzynostwa została zorganizowana osobna impreza. Wesele w nowoczesnym wydaniu. Bawiliśmy się w sowim gronie z nowo poznanym kuzynostwem. Dj spisał się świetnie jak zawsze. Mieliśmy konkursy ale nie było już u nas wodzireja. Myślę, że nikomu nie brakowało takiej formy rozrywki bo świetnie się ze sobą bawiliśmy. Chętnie zorganizowałabym w ten sam sposób moje wesele.

Na razie nie mam jeszcze narzeczonego a na weselu u koleżanki byłam z przyjacielem. Kto wiem, może w przyszłości będę miała okazję zorganizować podobna imprezę.