Krówka jako reklama

Dziś w wielu biurach, do których się udamy, jest nam proponowana kawa, a czasem nawet i coś słodkiego. Jak to na nas wpływa? Zdecydowanie jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Jest to swego rodzaju reklama firmy, która w taki sposób traktuje swojego klienta.

Słodycze reklamowe – czy działają?

krówki z logo cenaOczywiście słodycze, które są nam w takich miejscach proponowane, to zazwyczaj po prostu słodycze reklamowe. Cukierki z logo firmy, mające na sobie jej nazwę itp. To zrozumiałe, że firma w każdy sposób chce zareklamować swoją działalność. Czy się to sprawdza? Zdecydowanie tak. Gdy otrzymujemy od kogoś wizytówkę czy też ulotkę w ramach reklamy, jest to dla nas oczywiście zrozumiałe, ale mimo wszystko nieco bezosobowe. Natomiast zupełnie inaczej czujemy się wtedy, gdy zostajemy czymś poczęstowani, ugoszczeni. Wówczas naprawdę jest to dla nas miła odmiana. Często takie cukierki możemy zabrać z misy w holu w większej ilości, przykładowo dla pozostałych członków naszej rodziny. Jeśli spotykamy się właśnie z taką sytuacją, później bardzo chętnie decydujemy się na ponowne skorzystanie z usług danej firmy. Nawet jeśli być może jakaś inna jest bliżej naszego domu i ma lepsze ceny, tutaj jednak działa ten czynnik bardzo dobrej reklamy, który nie ma sobie równych. Warto zatem zainwestować przykładowo w krówki z logo cena takich cukierków i specjalnego papierka na nich, nie jest zbyt wysoka. Natomiast sama skuteczność reklamy, może okazać się dla nas naprawdę zaskakująca.

Obecnie reklamowanie się przy pomocy słodyczy, to dość popularny sposób. Trzeba przyznać, że trafia on do nas, ponieważ mnóstwo osób naprawdę lubi słodycze. Poza tym dostajemy wówczas od firmy coś, co możemy zjeść, w jakiś sposób spożytkować. To nie jest to samo, co zwykła ulotka.