holowanie

Lato, leśne drogi i sprawne holowanie

Lato to okres nie tylko wakacyjnych podróży ale również krótkich wypadów za miasto. Warszawa nie jest dobrym miejscem na rajdy samochodowe, więc razem z przyjaciółmi postanowiliśmy wybrać się 30 km dalej.

Warszawskie holowanie bywa konieczne

holowanieZ początku było fajnie, jeździliśmy po bocznych drogach, ale w pewnym momencie nie wiadomo dlaczego dwa auta znalazły się w rowie. Na szczęście kolegom się nic nie stało ale samochody ucierpiały. Janek miał numer telefonu do firmy pomoc drogowa w Warszawie i zamówił holowanie samochodów. Auto pomoc dotarła do nas dosyć szybko, wyciągnęli pojazdy z rowu, zrobiliśmy oględziny, jeden z nich miał tylko trochę uszkodzoną karoserię ale drugiego czekało autoholowanie. Pracownicy tej firmy sprawnie załadowali samochód na lawetę, zabrali też ze sobą kierowcę uszkodzonego samochodu. Jak się później okazało, firma auto pomoc udzieliła koledze kompleksowej pomocy. Wskazała warsztat gdzie szybko i solidnie naprawiono blacharkę w aucie i co nas zdziwiło, nie podano wygórowanej ceny. Pracownik firmy auto pomoc, odwiózł kolegę do domu i pomógł wypełnić wszystkie konieczne dokumenty. Pomoc drogowa w Warszawie z chwilą przyjęcia zlecenia, obejmuje kierowcę i jego samochód wszechstronną pomocą. Przed odjazdem lawety, pracownik firmy auto pomoc upewnił się, czy nie będzie potrzebne sprawne holowanie warszawa drugiego samochodu, gdyby była taka konieczność, firma zapewniłaby autoholowanie tego samochodu. Nie było jednak takiej potrzeby, pracownik podał też drugiemu koledze numer telefonu do warsztatu blacharskiego z którego usług skorzystał. Wszyscy koledzy zapisali numer telefonu do firmy auto pomoc i każdy dostał gwarancję, że przy następnym wezwaniu otrzyma zniżkę na usługi. Profesjonalne podejście do klienta gwarantuje firmie utrzymanie stałych klientów, polecanie ich firmy innym, a kierowca jest pewny, że zawsze może liczyć na fachową obsługę.

Dostaliśmy dobrą lekcję i teraz rajdy organizujemy na wyznaczonym do tego terenie. Leśne drogi są jednak lepsze do spacerowania niż do rozwijania dużych prędkości.