kabiny prysznicowe-szczecin

Lustra a kabiny prysznicowe-Szczecin

Kiedyś w jednym z amerykańskich filmów zobaczyłam lustro zmontowane koło wanny i tak mi się to spodobało, ze sama postanowiłam sobie takie zamontować. Dzięki niemu łazienka wydawała się większa niż w rzeczywistości. Poza tym, tworzyło do ciekawy klimat, szczecińskie lustra odbijały blask świec zapachowych, które lubiłam sobie zapalać do kąpieli, żeby uzyskać romantyczny nastrój.

Kabiny prysznicowe-Szczecin to lubi!

kabiny prysznicowe-szczecinPoza tym, mam też położony na ścianach lacobel, więc dodatkowo miałam odbicia w nim. Nie działa lacobel tak jak lustro, nie odbija wszystkiego dokładnie, ale mimo wszystko odbicia są wystarczająco widoczne. Nie przewidziała jednak wszystkiego. Przy wannie zawsze się dużo chlapie, a wszystkie zachlapania od razu widać na lustrach przy mojej wannie. Lepsze byłyby kabiny prysznicowe-Szczecin. Kiedy mieszkałam w bloku i miałam tam w łazience położone płytki ceramiczne to tego nie widziałam, bo na płytkach mało co jest widoczne, przynajmniej na tych matowych. Nie miałam wyjścia i po każdej kąpieli zmywałam lustra, bo te zacieki doprowadzały mnie do szewskiej pasji. Gdybym miała kabiny prysznicowe to nie byłoby tego problemu, bo w kabinie nie dałoby się tego zrobić, a przy kabinie nic nie byłoby zachlapane. Ja jednak kabiny prysznicowe odrzuciłam, ponieważ lubię relaksować się w wannie, w gorącej kąpieli z bąbelkami i świecami zapachowymi, a nie brać szybki prysznic. Chyba nie pozostanie mi nic innego, jak wymontować te lustra znad wanny, bo może i to ładnie wygląda, ale jest wybitnie niefunkcjonalne i niepraktyczne.

Przynajmniej nie będę się musiała męczyć z czyszczeniem luster po każdym myciu, a wnękę zawsze mogę zagospodarować i stawiać tam jak do tej pory swoje kosmetyki, a zamiast lustra dam tam lacobel jak w całej łazience. Wtedy nikt nie zauważy, ze cokolwiek było robione, bo po lacobelli nie widać, czy jest ona nowa czy nie, bo kolor nie blaknie.