Torebka reklamowa

Materiały na torby

Torby są wykonane z wielu materiałów. Każda z kobiet chciałaby posiadać w swojej szafie chociaż jedną torbę, która wytrzyma nam w każdych warunkach i nie popsuję się po miesiącu.

Z jakich materiałów zrobione są torby?

Torebka reklamowaTorby, które wyróżniamy to:
•Torby bawełniane z nadrukiem
Są to torby jak sama nazwa mówi wykonane z bawełny. Posiadają długie uszy dzięki czemu o wiele łatwiej jest nam przenosić swoje zakupy. Torby płócienne z nadrukiem są bardzo podobne do toreb bawełnianych. Posiadają głębokie wnętrze, dzięki czemu zapakujemy dużo naszych zakupów.
•Torby skórzane
Torby ze skóry od lat są uważane za jedno z najsolidniejszych. Jednak jeśli chcemy zakupić torbę z prawdziwej skóry musimy za nią zapłacić duża ilość pieniędzy. Będą one nam jednak służyły przez dłuższy czas oraz będą wytrzymałe na różnego rodzaju warunki atmosferyczne.
•Torby z filcu
Torby te są bardzo miłe w dotyku, jak widać filc nie tylko idealnie sprawdza się na kapelusze ale również i torby. Możemy je otrzymać z nadrukiem lub bez. Możemy je otrzymać w różnych kolorach dzięki czemu wiele kobiet wybiera ten rodzaj toreb. Najczęściej wybierane są torby na ramie, które możemy zabierać ze sobą na zakupy ale również na różnego rodzaju spotkania.
•Torby papierowe z nadrukiem
Są wykorzystywane prze wiele firm oraz marketów. Wybieramy je bardzo często do pakowania zakupów.

Nie są one jednak tak wytrzymałe jak te powyżej, ponieważ wystarczy włożyć cokolwiek ostrego do torby i niestety powstaje dziura. Posiadają zazwyczaj krótkie uszy, jednak w niektórych marketach możemy spotkać się z uszami długimi, które ułatwią nam przenoszenie naszych zakupów.