Miejsce na ubrania i buty

Z mężem kupiliśmy duży dom. Na początku chcieliśmy sami go zbudować. Jednak po prostu zależało nam na tym żeby jak najszybciej tam zamieszkać. A wiadomo, że taka budowa nie trwa krótko. Chciałam już wiosną móc siedzieć z mężem we własnym ogródku.

Funkcjonalna garderoba zamontowana w nowym domu

garderoby na zamówienie krakówI po prostu cieszyć się tym miejscem. Jednym z moich wielkich marzeń było to żeby mieć w końcu prawdziwą garderobę. Jestem osobą, która wprost uwielbia kupować ubrania. Chociaż chyba bardziej niż ubrania kocham kupować buty i torebki. Niewątpliwie jest to moja słabość. Zawsze marzyłam o tym żeby mieć miejsce żeby wszystko było pięknie poukładane. a ubrania rozwieszone na wieszakach. Mąż powiedział, że spełni moje marzenie i że będę miała takie pomieszczenie. Trzeba było tylko znaleźć odpowiednią firmę, która to zrobi. Takie garderoby na zamówienie kraków okazały się być najlepsze a do tego są najbardziej konkurencyjne cenowo. Mój mąż jest osobą, która nie lubi przepłacać. Przyjechał pan z tej firmy żeby wszystko wymierzyć. Za kilka dni otrzymałam projekt. Byłam nim wręcz zachwycona. Wszystko na nim wyglądało tak jak chciałam. Dlatego też zaakceptowałam i czekałam tylko na realizację. Myślałam, że będzie to trwało długie tygodnie. A okazało się, że było to szybciej niż z mężem przypuszczaliśmy. Przyjechała ekipa, która zajęła się montażem wszystkiego. Panowie pracowali bardzo sprawnie. Widać było, że mają spore doświadczenie w tego typu pracach.

Po tym jak już wszystko było skończone ustałam i podziwiałam swoją nową garderobę. Wciąż nie mogłam uwierzyć w to, że jest moja. Były tam naprawdę ciekawe rozwiązania. A do tego wszystkiego wizualne wyglądała bardzo dobrze. Od razu zaczęłam umieszczać tam ubrania, które w końcu mogłam rozwiesić.