Milusińskie kocyki dla dzieci

Dzieci mają wrodzona potrzebę tulenia i często też to robią. Dlatego, aby zaspokoić tę naturalną potrzebę, noworodki pierwsze tygodnie życia spędzają w otulaczach, kokonach czy becikach. Dla dzieci starszych, istnieją mięciutkie maskotki i przytulanki.

Zalety kocyków minky

kocyk minky dla dzieciAlternatywą , która połączy przyjemne z pożytecznym, może być kolorowy i milutki kocyk minky dla dzieci, który może z powodzeniem zastąpić naszemu dziecku pluszaka. Przytulny i aksamitny, otuli naszą pociechę, chroniąc małe ciałko przed nadmierną utrata ciepła w czasie snu. Nie dopuści również, do nadmiernego przegrzania, ponieważ naturalny skład dzianiny ułatwia cyrkulację powietrza, jak i pochłania nadmiar wilgoci wydzielany przez ciało. Odpowiedni kocyk daje dzieciom poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Wzbudza pozytywne emocje. Potrafi uspokoić i ułatwić zasypianie. Jasne, żywe i wesołe kolory rozweselą świat naszego dziecka i sprawią, że będzie on także świetnym akcentem dekoracyjnym w pokoju dziecięcym. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak w czasie spacerów po dworze. Rozmiar kocyka jest na tyle idealny, że można go używać do łóżeczka, ale także do wózka w czasie spacerów, w czasie najbardziej kapryśnej pogody a nawet na sanki zimą.  Rozłożony na podłodze może stać się dla niemowlaka świetną zachęta do leżenia na brzuszku, jako alternatywa wszelkich mat edukacyjnych a wraz z rozwojem naszego dziecka, praktyczną matą do zabaw.

Zachwyt kocykiem trwa kilka dni lub tygodni a używamy go zwykle znacznie dłużej, niekiedy całe lata. Jest więc narażony na ciągłe zabrudzenia. Zarówno od jedzenia i picia, jak i kurze ścierane z podłogi, po błoto ze spaceru. Wykonany z dobrych jakościowo materiałów, daje jednak gwarancję, łatwego przywracania czystości i długiego czasu użytkowania.