fotografia ślubna

Mój zawód – fotograf i fotografia ślubna

Od wielu lat zawodowo zajmuje się fotografia. Moja przygoda zaczęła się jednak bardziej amatorsko, od robienia zdjęć krajobrazów i członków rodziny, dopiero z czasem głównym moim zainteresowaniem stała się fotografia ślubna.

Fotografia ślubna mnie interesuje

fotografia ślubna Pomimo tego ze bardzo szybko pokochałam fotografie i uznałam ja za swoje hobby to nigdy nie sądziłam, że zostanę prawdziwym fotografem i będzie stanowili to mój zawód oraz pełnoetatową pracę. Na samym początku zajmowałem się również sesjami dla znajomych – ot tak, za parę złotych, jako dodatkowe źródło zarobku, które pozwala zdobyć pieniądze na drobne wydatki i przyjemności. Fotografowałam głównie w swoich rodzimych stronach – na początek Częstochowa w której mieszkałam jako nastolatka, potem między innymi Myszków, gdzie mieszkała moja babcia do której często jeździłam w odwiedziny czy na krótkie wakacyjne pobyty. Potem z kolei (jeśli chodzi o rozwój swojej fotograficznej „kariery”) całą swoją uwagę przerzuciłam dział fotografii, jakim jest fotografia ślubna. Początkowo te podczas przygotowań Młodej Pary w swoim domu, uroczystości w Kościele i potem na sali weselnej. Z czasem zaczęłam się bardziej ukierunkowywać na typowe sesje plenerowe (fotografia ślubna i niezapomniane zdjęcia to cel wielu Młodych Par), najpierw realizując typowe i jak teraz jak myślę dość oklepane pomysły, by z czasem moja inwencja twórcza pozwoliła realizować bardziej kreatywne i moje własne wizje na realizację danej sesji z daną Parą Młoda z która miałam do spotkać. Fotografia ślubna to coś czym czuję się niesamowicie dobrze – fajnie jest mieć swój własny wkład w życie tak wiele szczęśliwych po ślubie ludzi, móc uchwycić dla nich tę magię chwili oraz uczuć jako świeżo upieczonych małżonków. Fotografia ślubna to dla mnie prawdziwa magia. To piękne, że mogę się realizować w swojej pracy oraz zajmować się tym, co lubię.

Czymś niesamowitym jest możliwość łączenia swojej pasji (hobby) ze swoją pracę zawodową. To wielka satysfakcja, a także możliwość spełniania swoich marzeń – w życiu prywatnym i zawodowym.

Więcej na stronie http://www.bartoszplonka.pl