Moje ulubione maskotki

 

Jestem wielką fanką zbierania różnych rzeczy. Już od kilku lat moim głównym zainteresowaniem stały się maskotki oraz figurki. Jestem prawdziwym kolekcjonerem, a więc mój cały dom pełny jest tych przedmiotów. Lubię na nie patrzeć i czuję się w takim domu pełnym pluszaków bardzo dobrze. Nawet moi znajomi i rodzina często kupują dla mnie pluszaki.

Duże oczy sprawiają, że maskotka jest urocza

maskotki z dużymi oczamiW kolekcji mam naprawdę dużo różnych maskotek i mają one różnorodny wygląd. Moje ulubione są zdecydowanie maskotki z dużymi oczami, ponieważ uważam jest za niezwykle urocze. Moim zdaniem duże oczy sprawiają, że taka maskotka wygląda bardziej interesująco ale jednocześnie słodko. A ja najbardziej lubię takie pluszaki i przedmioty, które są słodkie. Bardzo podoba mi się kiedy maskotka jest duża i ma też duże oczy. Mam w domu kilka takich maskotek i zawsze znajdują się one na honorowych miejscach, tak by się wyróżniały wśród innych moich maskotek oraz figurek. Ostatnio trafiłam w jednym ze sklepów z wyposażeniem wnętrz na maskotkę, która niezwykle mi się spodobała. Nie spodziewałam się, że znajdę coś tak ładnego w takim miejscu, ale cieszę się, że przypadkowo poszłam do tego sklepu. Kupiłam tam dużego różowego leżącego króliczka, który wygląda trochę jak poduszka. Jest on niezwykle miękki i przyjemny w dotyku. Oczywiście ma duże oczy, co od razu zwróciło moją uwagę. Jego mina jest trochę śmieszna, ale myślę, że w tkwi w tym cały jego urok. Królik ten jest na razie moim ulubionym pluszakiem w kolekcji.

Jestem pewna, że moja kolekcja pluszaków będzie się tylko powiększać. To, co jest pewne to również to, że na pewno nie zabraknie w niej maskotek z dużymi oczami, które po prostu uwielbiam. Takich pluszaków jest w sklepach bardzo dużo. Ostatnio widziałam słodkiego misia z dużymi, zielonymi oczami, którego po prostu muszę sobie kupić.