Montaż schodów dywanowych w hotelu

 

Kiedy otrzymałem dofinansowanie, to od razu mogłem zabrać się za budowę hotelu. Miał to być piętrowy hotel, który przeznaczony był dla klientów biznesowych. Wielu moich znajomych sugerowało mi to rozwiązanie i dlatego zdecydowałem się na budowę właśnie takiego hotelu.

Hotel z dywanowymi schodami na piętro

schody dywanowe krakówZamierzałem oferować dwadzieścia luksusowych pokoi, które miały znajdować się na pierwszym piętrze. Parter zamierzałem w całości przeznaczyć na restaurację, sale konferencyjne oraz recepcję. Hotel był dość duży i dlatego jedno piętro wystarczało. Prace zleciłem swojemu przyjacielowi, który szybko działał. Zanim się obejrzałem, to już wyposażałem wnętrze hotelu. Znajomy zalecił mi, żeby zdecydował się na modne schody dywanowe Kraków był blisko a tam właśnie można było kupić takie schody. Właściwie, to ten pomysł zdecydowanie mi odpowiadał. Hotel miał być luksusowy a i tak wszędzie miały być dywany położone. Schody dywanowe były najlepszym więc rozwiązaniem. Znajomemu całkowicie ufałem i dlatego poprosiłem, ażeby zamówieniem schodów zajął się osobiście. Ja miałem mnóstwo innych spraw na głowie i nie dysponowałem wolnym czasem. W hotelu zdecydowałem się na czerwone dywany, które w mojej ocenie nadawały się idealnie. Dlatego też znajomy już doskonale wiedział, że schody dywanowe miał zamówić w tym samym kolorze. Na szczęście nie było z tym problemów, ponieważ producent schodów oferował wszystkie dostępne kolory dywanowych schodów. Znajomy wszystko sprawnie załatwił.

Hotel ruszył pod koniec października. Od razu miałem wielu klientów, ponieważ w moim hotelu zorganizowana została konferencja. Do dyspozycji gości była restauracja, w której serwowane były potrawy, które przygotowywał jeden z najwybitniejszych kucharzy w kraju.