Najlepsze atrakcje na juwenaliach

 

Pamiętam bardzo dobrze pierwsze juwenalia, na których byłam. Nie byłam wtedy jeszcze studentka. Przyjechałam z tej okazji do siostry, która studiowała już od dwóch lat. Wiedziałam bowiem, że na pewno będzie to wspaniała impreza.

Świetna zabawa w bumper ball na juwenaliach

bumper ball do wynajęciaSiostra dużo opowiadała mi o tym co się działo rok wcześniej dlatego wiedziałam, że nie może mnie wtedy zabraknąć. Szczególnie liczyłam na jedną atrakcje. Podobno zawsze jest bumper ball do wynajęcia co jest przecież świetną rozrywką. Gdy byłam kiedyś nad morzem ze znajomymi to też były takie atrakcje i pamiętam, ze wtedy świetnie bawiliśmy się ze znajomymi. Bo gdy zaczyna się walkę w tych dmuchanych kulach to nie ma po prostu opcji żeby się nie śmiać. Dlatego też zdawałam sobie sprawę, że jeśli będzie coś takiego na juwenaliach to na na pewno z tego skorzystam. Okazało się, że były te kule. Od razu się uśmiechnęłam gdy widziałam już niektóre osoby, które do nich wchodzą. Ustawiłam się więc w kolejce bo chciałabym jedną z następnych osób. Namówiłam siostrę żeby też tego spróbowała. Ona była sceptycznie nastawiona jednak gdy zaczęłam ją namawiać to nie miała wyjścia. Gdy nadeszła nasza kolej i weszłyśmy do środka zaczęłyśmy grać w piłkę. Szlo nam to bardzo nieudolnie. Jednak było przy tym śmiechu jak nigdy. Nie pamiętam sama kiedy aż tak bardzo się śmiałam. Zresztą siostra też. Była to świetna zabawa. Potem chciałyśmy jeszcze raz w się to pobawić. Była spora kolejka studentów czekająca na możliwość także zabawienia się w ten sposób.

Zdecydowałyśmy się jednak poczekać. Bo było warte to tego czekania. Siostra potem dziękowała mi, że namówiłam ją żeby skorzystała z tej atrakcji. Sama na pewno by się nigdy na coś takiego nie zdecydowała. A tak przeżyła fantastyczne i wesołe chwile.