hotele w bydgoszczy

Najlepsze hotele w Bydgoszczy i firmowa impreza integracyjna

Uwielbiam firmowe imprezy integracyjne. Naprawdę czekam cały rok na to wydarzenie. W końcu mogę wyrwać się z domu od dzieciaków i odrobinę się pobawić ze znajomymi z pracy.

Nowe hotele w Bydgoszczy przyciągają uwagę

hotele w bydgoszczyPewnie nie lubiłabym aż tak bardzo tych całych imprez integracyjnych, gdyby nie to, że mój zespół z którym mam przyjemność codziennie współpracować jest tak dobrany. W tym roku niestety wielu z jego członków miało zabraknąć, a do tego hotel w którym zwykle firma organizowała imprezy integracyjne, wyjątkowo nie mógł nas ugościć w tym roku. Z początku rozważałam, aby zostać w domu i nigdzie nie jechać. Jednak z drugiej strony nowe hotele w Bydgoszczy też nie miały być najgorsze, a poza tym jedzie wiele innych osób z naszego działu, które lubię. Postanowiłam zatem jechać i bardzo się z tego cieszę, ponieważ z racji, że wiele osób zrezygnowała firma miała większy budżet na osobę i postawiła na naprawdę luksusowy hotel. Do naszej dyspozycji połączono dwie sale weselne, zatrudniono wspaniały zespół jazzowy. Kolacja była przecudna, a co najlepsze do naszej dyspozycji było całe SPA łącznie z masażami i wszelkimi zabiegami pielęgnacyjnymi i relaksacyjnymi. W ten sposób przeżyłam naprawdę luksusowy weekend, wypoczęłam, pogawędziłam ze znajomymi z pracy. Ponad to z racji, że atmosfera była bardziej kameralna, miałam okazję nieco lepiej poznać szefostwo co może w przyszłości jakoś zaowocuje.

Z imprezy integracyjnej wróciłam wyjątkowo wypoczęta i w świetnym nastroju, pełna pozytywnej energii uzyskanej podczas aromatycznych kąpieli i licznych zabiegów.