Niespodzianka z okazji dnia dziecka

Moja siostra mieszka w dosyć dużym domu. Ma dwójkę dzieci także mają się gdzie bawić. Przed domem bowiem ma sporo jeszcze wolnego terenu. Na ostatnio dzień dziecka stwierdziłam, że zrobię dla dzieci sporą niespodziankę.

Zakup placu zabaw dla dzieci

plac zabaw little tikesBędąc bowiem u swoich znajomych widziałam, że mają oni przed domem plac zabaw dla dzieci.Wiedziałam, że każde dziecko chciałoby mieć coś takiego tylko dla siebie. Dlatego też zaczęłam szukać w internecie przede wszystkim tego ile takie urządzenia kosztują. Zdawałam sobie sprawę, że może nie być to najtańsza sprawa. Znalazłam plac zabaw little tikes, który od razu mi się bardzo spodobał. Zobaczyłam też, że był konkurencyjny cenowo. Miał też sporo bardzo dobrych opinii co świadczyło o tym, że były to jednak dobry sprzęt. Postanowiłam go zamówić. Oczywiście zostanie on przywieziony w częściach do montażu. Także uprzedziłam szwagra, że kupiłam taki właśnie prezent dla dzieci. Podobno gdy usłyszały o tym dzieci to tylko cały czas pytały się kiedy w końcu będą mieli swój plac zabaw. Po paru dniach została przesyłka przywieziona. Szwagier zajął się montażem. Myślałam, że zajmie mu to sporo czasu. Jednak naprawdę szybko mu to wszystko poszło. Powiedział, że nie było to po prostu skomplikowane. Złożony plac zabaw wyglądał imponująco. Dzieci  od razu postanowiły go wypróbować. Gdy zaczęły się na nim bawić to nie chciały go już potem zostawić. Zachowywały się tak jakby pierwszy raz bawiły się w ten sposób.

Jednak jeśli wiedzą, że to jest ich to zupełnie co innego. Mogą teraz jeszcze ciekawiej spędzać czas na świeżym powietrzu. O to zresztą przede wszystkim chodziło. Siostra powiedziała mi, że zrobiłam dzieciom najlepszy z możliwych prezentów. Ja byłam szczęśliwa, że im się prezent tak spodobał.