Nowoczesna forma reklamy

Marketing w dzisiejszych czasach jest jednym z najważniejszych branż jeżeli chodzi o sprzedaż. W dzisiejszym świecie na badania nad rozwojem marketingu wydaje się blisko dziesięć razy więcej pieniędzy niż jeszcze kilka lat temu. Jest to oczywiście spowodowane rozwojem sieci i najnowszych technologii, które umożliwiają dotarcie do klienta w każdym miejscu na Ziemi, co można zauważyć  życiu codziennym, gdyż spotykamy się z dużą liczbą reklam.

Reklamy na ekranach w całym kraju

ekrany reklamoweW ostatnim czasie mocno dało się zauważyć ogólnopolską kampanię reklamowa związaną ze zdrowym odżywianiem. Jest to odpowiedź na apel wielu ekspertów, którzy już widza niepokojące zmiany w naszym społeczeństwie. Jemy coraz częściej jedzenie przetwarzane, które ma praktycznie zerowe ilości składników odżywczych Dlatego tez marketingowcy dostali zadanie aby poprzez ekrany reklamowe, zachęcić ludzi do aktywności fizycznej. Na owych reklamach najpierw były pokazywane skutki co się dzieje z organizmem gdy nie zaznaje ruchu i nieustannie znajduje się w pozycji siedzącej. Początkowo reklama miała poprzez strach wpłynąć na ludzi, lecz okazała się fiaskiem i kluby fitness nie odnotowały wzrosty ilości uczestników, a także kluby sportowe zaczęły przyjmować mniej osób. Postanowiono zrobić więc to nieco inaczej a mianowicie zachęcić do aktywności fizycznej poprzez pokazanie, jak fantastycznie czuja się ludzie którzy regularnie ćwiczą, są na odpowiednich dietach czy się suplementują.

Mamy nadzieje, ze reklama choć raz pomoże ludziom coś zmienić. Jest to bardzo dobry ruch by umieszczać ciała wysportowanych ludzi na banerach w wielkich miastach, gdyż ludzie zrobią o wiele więcej by zaznać przyjemności niż strachu. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy pierwsze dobre efekty owej kampanii reklamowej.