Nowoczesne oświetlenie w Twoim domu

 

Szukasz alternatywy dla tradycyjnego oświetlenia w swoim mieszkaniu? A może zastanawiasz się jak minimalnym kosztem delikatnie zmienić dotychczasowy wystrój? W obu przypadkach mamy dla wszystkich dobre rozwiązanie.

Klimatyczne wnętrze – taśma z lampkami LED

taśmy led producentProponowanym przez nas rozwiązaniem są lampy LED w nieco zmienionej formie. Standardowo kojarzymy lampy LED jako energooszczędne i skuteczne oświetlenie, które stopniowo wypycha inne metody rozświetlania naszych wnętrz. Mimo wszystko forma o której mowa, to właśnie to samo światło, diametralną różnicą jest to, że diody zostały umieszczone w ciągu na wąskim pasku – specjalnym podłożu PCB. Diody umieszczone na trwałej dwustronnej taśmie nazywane są potocznie paskami LED. Nie jest to nazwa poprawna. Kiedy szukamy taśmy led producent nie odgrywa największej roli. Dostępne są w wielu niepowtarzalnych wariacjach kolorystycznych, długościach i szerokościach, a także w zmieniających się częstotliwościach mocowania  poszczególnych lampek. Listwy LED stosowane są z wielu powodów i pełnią wiele funkcji. Sprawdzają się jako dodatkowe oświetlenie dzienne, standardowe oświetlenie blatów kuchennych lub jako linia świetlna prowadząca z punktu do punktu. Możliwości listw są ograniczone, jednak wiele zależy od naszej wyobraźni, ponieważ wymiary i wachlarz dostępnych na rynku produktów z tej serii – jest naprawdę pokaźny. Z reguły w taśmach można również regulować ilość wydostającego się światła z diod, większość została dostosowana do ściemniania i rozjaśniania.

Poszukując stylowych drobiazgów, które mają nadać Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu – taśmy LED to bezbłędny wybór. Co ważne – montaż jest dziecinnie prosty, więc wystarczy odrobina dobrych chęci aby samodzielnie zainstalować nowe, niebanalne oświetlenie.