Odporna tapeta vlies

 

Z moimi synami naprawdę ciężko wytrzymać. Zresztą tak samo jak z mężem, są do siebie bardzo podobni. Nie zwracają uwagi na to, że dopiero co myłam podłogę i wchodzą do domu w brudnych buciorach. Poza tym ostatnio załatwili mi nawet ścianę, nie wiem nawet jak to zrobili, bo nie chcieli się przyznać, ale za nic nie dało się jej wyczyścić.

Mały remont z tapetami vlies

tapeta vliesMiałam już dosyć tych bałaganiarzy i nie chciałam mieć takiej brudnej ściany, bo jak to wyglądało. Wyczytałam, że bardzo odporna jest tapeta vlies, wykonana z włókna szklanego. Ma bardzo wysoką wytrzymałość, dlatego często używa jej się w miejscach, gdzie istnieje możliwość zabrudzenia, czyli w jakichś lokalach użytku publicznego, biurach, urzędach. U mnie w domu to w sumie jak w takim lokalu, biorąc pod uwagę zniszczenia. Dlatego uznałam, że to jedyne rozwiązanie. taką tapetę można też umieszczać na sufitach, ale tak wysoko to chyba tym trzem łobuzom nie uda się wejść. Nie zwlekając zbyt długo, pojechałam w weekend do sklepu budowlanego i wybrałam sobie odpowiedni kolor tapety, żeby pasował do mebli. Następnie, spakowałam wszystko do samochodu. Zmieściło się bez problemu. Gdy wróciłam do domu, zapowiedziałam moim małym niszczycielom, że czeka ich robota. Przeczytałam im instrukcję montażu tapety i mimo narzekania, że nie wiedzą jak to zrobić, kazałam im zamontować tapetę. Skoro zniszczyli tamtą ścianę, to muszą się zreflektować teraz za to.

Chwile potem, zauważyłam, że moi mężczyźni biorą się do pracy. Szybko im to poszło i już wkrótce mogłam podziwiać nową, odporną na wszelakie warunki atmosferyczne i złe traktowanie tapetę. Bardzo mi się podobała. Może w sumie to i dobrze, że zrobiliśmy ten mały remont, bo chociaż jakaś zmiana na lepsze zawsze się przyda w domu.