okno

Okna do sklepów

Wybierając okna Katowice do swojego domu wiemy czym się kierujemy. Decyduje tutaj nasz gust, to jak będą one wyglądały i pasowały do wystroju wnętrza, czy są szczelne i trwałe, otwierają się na różne sposoby.

Okna Katowice są najlepsze.

oknoNie interesuje nas opinia innych, poza domownikami. Inaczej rzecz wygląda w przypadku sklepów. Tam nie decydują nasze preferencje, tylko opinia szefa, klientów i funkcjonalność okien. Rzadko spotyka się okna Katowice drewniane w sklepach. Co prawda są one bardziej estetyczne, niż okna pcv, ale te drugie ją bardziej praktyczne i uniwersalne. Ważna jest ich przejrzystość. Powinny dobrze przepuszczać promienie słoneczne, które oświetlą nasz sklep, a nasze towary winne być widoczne dla klientów z ulicy. Komfort grzewczy jest ważny, ale nie najważniejszy w tym przypadku, ponieważ i tak każdy sklep jest ogrzewany. Poza tym liczą się zastosowania praktyce. Okna pcv nie mogą mieć żadnych ,,podziałek” (dzielenie szyby na dwie lub cztery części), ponieważ utrudniały by one widoczność, a ponadto, na okna z Katowic nie można by było przykleić żadnej folii reklamowej, ze względu na wypukłości. Ciężko by też było dopasować do takich okien plakaty i kartki z reklamami najnowszych promocji, nowych produktów, czy godzin otwarcia sklepu. Najlepsze więc będą zwykłe, proste okna pcv, które zawsze się sprawdzą. Okna są bardzo ważna dla każdego sklepu. Często od strony ulicy nie są one oddzielone ścianą, tylko oknami właśnie, więc ich dobór jest bardzo ważny. Są to wielkie okna, nierzadko od sufitu do niskiego murku, mające szerokość kilka razy większą niż zwykłe okna.

Poza tym, musimy myśleć o narażeniu okien na warunki atmosferyczne. Co prawda i okna drewniane są konserwowane przed słońcem i deszczem, ale okna Katowice PCV lepiej je zniosą.