filmy promocyjne

Opowieść taksiarza i filmy promocyjne

No dobra. Zacząłem się zastanawiać po co komu to wszystko? Wszędzie dosłownie prawie wszystko jest nafaszerowane reklamami, innym dziwactwami. Ja to jestem prosty człowiek i nie rozumiem tego całego zamieszania.

Filmy promocyjne są modne

filmy promocyjneWszędzie spoty reklamowe, na których znajdziesz dosłownie wszystko. Po co to komu? Potrzeba Ci czegoś, to idziesz kupujesz, człowiek zna swoje potrzeby. Na dokładkę moja wnuczka ostatnio mi się chwaliła, że robi w szkole jakiś video marketing. Nie mam pojęcia co to jest, ale opowiadała o tym z takim zapałem, że nie miałem serca jej nie słuchać. Jestem taksówkarzem, dorabiam sobie, bo pieniądze potrzebne są każdemu. Ostatnio szef postanowił nam zamontować jakieś tablety, gdzie będą wyświetlane filmy reklamowe dla pasażerów. Nie miałem nic do powiedzenia to wożę to pudełko. Jakby miasto było mało nabite, teraz to nie tylko jakieś naklejki, teraz to modne są filmy promocyjne, które można zobaczyć wszędzie. W telewizji to i tak tego wszystkiego w nadmiarze. Ostatnio jakby tego było mało wiozłem jakąś lalę, co to gadała przez telefon jak najęta. Chyba jakaś szycha, bo mówiła, że zamówiła filmy korporacyjne i na pewno zlecenie będzie hitem. Ja tam nie podsłuchuję jak ludzie rozmawiają, ale znowu te reklamy. Wróciłem do domu nad ranem z nocnej zmiany i byłem zmęczony więc postanowiłem coś zjeść i położyć się spać.

Chcę wypocząć bo dziś wnuczka przyjdzie pochwalić się jak jej udał się ten cały video marketing, mam nadzieje, że dostanie piątkę, to dobra i pracowita dziewczyna.