usługi remontowe

Osiąganie najwyższego poziomu usług remontowych

Mój szef nie przestaje mnie zadziwiać. Od samego początku wiedziałem, że jest on ekscentrykiem, ale nie sądziłem, że w przyszłości będzie to miało aż taki wpływ na pracę zwykłych pracowników. Pracowałem w zwykłe ekipie specjalizującej się w remontach, gdy szef postanowił, że odtąd będziemy najlepszą ekipą w mieście.

Zaczęło się zdobywanie wyższego poziomu usług remontowych

usługi remontoweSam pomysł ten mocno mnie rozbawił, i nie miałem w sumie nic przeciwko temu. Szef zaczął instruować nas, że odtąd wchodząc do każdego domu lub mieszkania, w którym mieliśmy robić remont, mamy mówić dzień dobry, witać się przez uścisk dłoni o ile gospodarz będzie wyglądał na chętnego ku temu, oraz kulturalnie zagadywać domowników. Nie widziałem w tym niczego złego – w końcu i tak z natury byłem rozmowny, dlatego też nie stanowiło to dla mnie najmniejszego nawet problemu by robić remont a jednocześnie pracować. Całkiem miło rozmawiało mi się ludźmi, za każdym razem widziałem też, że szef był ze mnie zadowolony gdy to widział. O dziwo jego taktyka podziałała – wkrótce gdy ktoś na mieście pytał o polecane usługi remontowe z Bydgoszczy, to najczęściej padającą odpowiedzią była nazwa naszej firmy. Wszyscy byliśmy z tego powodu bardzo zadowoleni – oznaczało to więcej zleceń, więcej pracy, a co za tym idzie – wyższe wypłaty. Każdy z nas chciał mieć jak najwięcej pieniędzy, ponieważ wszystkim zależało na dużych i wygodnych samochodach. Odkąd wprowadziliśmy plan szefa w życie ilość zleceń na remonty znacznie wzrosła, każdy z nas mógł sobie więc pozwolić na auto marzeń.

Choć mój szef miewa pomysły dziwne i oderwane od rzeczywistości, to muszę przyznać, że ten jeden naprawdę okazał się być strzałem w dziesiątkę. Wcześniej rzadko mieliśmy pełne miesiące pracy, tymczasem teraz stało się to niemalże normą.