Pojechałam do serwisu z moim ekspresem

Dostałam od znajomych ekspres do kawy z okazji urodzin. Ekspres użyłam kilka razy ale dzisiaj zaniepokoił mnie dźwięk w trakcie przygotowywania kawy. Postanowiłam poszukać serwisu, który będzie mógł do mnie podjechać i sprawdzić czy z moim sprzętem jest wszystko dobrze.

Znalazłam serwis działający w Warszawie

serwis ekspresów do kawy pracujący na terenie WarszawyW naszej miejscowości jest kilkadziesiąt serwisów. Nie wszystkie jednak są otwarte w weekendy. Niestety dzisiaj jest sobota dlatego muszę poszukać odpowiednich fachowców, którzy pomogą mi dzisiaj rozwiązać mój problem. Mogę podjechać bezpośrednio do serwisu lub fachowiec może przyjechać do mnie do domu. Serwis ekspresów do kawy pracujący na terenie Warszawy, który jest otwarty w soboty znajduje się na końcu miasta. Fachowiec zaproponował mi dostarczenie go dzisiaj około godziny jedenastej. Zazwyczaj wówczas w serwisie jest mniejszy ruch i on od razu będzie mógł zerknąć w ekspres żeby zobaczyć co się z nim dzieje. Skorzystałam z rady fachowca i podjechałam do serwisu chwilę po jedenastej. Na szczęście ekspres, który dostałam od znajomych nie jest ciężki więc na spokojnie go zapakowałam w karton, który trzymam w piwnicy. W serwisie nie było nikogo i na szczęście szybko udało się fachowcowi ustalić w czym jest problem. Ekspres do kawy wymagał jedynie wyczyszczenia i wymiany drobnej części. Nie zapłaciłam dużo a teraz będę mogła spokojnie używać mój ekspres dzięki, któremu przygotowuję sobie pyszne kawy.

Namiary na fachowca zapisałam sobie w telefonie. mama nadzieję, zenie będę musiała często korzystać z jego usług ale gdyby była taka potrzeba będę już przygotowana. Korzystając z mojego pobytu w serwisie zakupiłam sobie pyszna kawę, która dosyć ciężko jest znaleźć. Dostałam ją od znajomych razem z ekspresem i byłam bardzo zadowolona.