polecane jonizatory wody

Polecane jonizatory wody i ich działanie?

To pytanie z pewnością nieczęsto pojawia się na blogach, a jeszcze rzadziej w programach telewizyjnych różnych stacji, zwłaszcza tych śniadaniowych, gdzie przecież temat zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania gości tak często.

Woda z polecanych jonizatorów wody

polecane jonizatory wody

Tym gorzej sytuacja wygląda, kiedy dołożymy do tego urzędy miast i przedsiębiorstwa wodociągowe, co i rusz reklamujące się i zachęcające do picia „kranówki”. Jak to naprawdę wygląda? Woda przy ujściu najpewniej jest czysta i spełnia wszelkie normy, ale niejednokrotnie płynie do naszych kranów stuletnimi rurami. Z pewnością takie postawienie sprawy działa na wyobraźnię, prawda? Właśnie to jest powodem, że coraz więcej ludzi montuje w swoich domach filtry. Ale czy usuwanie z wody zanieczyszczeń i bakterii to już gwarancja, że raczymy swój organizm najlepszą możliwą wodą? Niezupełnie. Najnowsze badania dowodzą, że tak zwana woda alkaliczna, czyli woda poddana uprzednio procesowi elektrolizy, zdecydowanie korzystniej działa na nasz organizm. W jaki sposób? Przede wszystkim znacznie lepiej się wchłania, a oprócz tego stanowi doskonałe źródło antyoksydantów. Polecane jonizatory wody przeprowadzają elektrolizę, w wyniku której powstaje woda, której pH odpowiada odpowiedniemu dla organizmu człowieka poziomu pH.

Dlatego właśnie warto rozważyć czy jonizator wody nie powinien być naszym następnym zakupem do domu, jeżeli dbamy o nasze zdrowie. Woda z jonizatora nie tylko świetnie smakuje i jest zdrowa, ale też jej przetworzenie kosztuje nasze ciało znacznie mniej energii