Polecany makijaż permanentny

 

Wszystkie moje koleżanki ostatnio zaczęły plotkować o różnych trendach w modzie i urodzie. Nie wspomnę o tym, że prawie każda z nich miała paznokcie hybrydowe wykonane u kosmetyczki, lub sama w domu i przedłużały sobie też rzęsy. Ja byłam w tym całkowicie zielona, bo jakoś nie chodziłam wcześniej do żadnych salonów.

Poszłam na makijaż permanentny

modny makijaż permanentny - SzczecinJednak któregoś dnia pomyślałam, że może i coś bym zrobiła dla swojej urody. Nigdy nie byłam zadowolona ze swoich brwi, ponieważ były bardzo cienkie i praktycznie nie było ich widać. Miały też nieestetyczne przerwania, miały ubytki. Dlatego wtedy jedna z koleżanek poleciła mi modny makijaż permanentny – Szczecin, który sprawia, że wyglądamy jakbyśmy miały nowe brwi, czy cały czas pomalowane usta. Zaczęłam szukać o tym informacji i dowiedziałam się, ż eto taki jakby tatuaż tylko nie jest tak głęboko aplikowany jak normalny. Takie brwi wykonane na stałe wytrzymują do około dwóch lat i po tym czasie należy je poprawić. Zapisałam się na zabieg, ponieważ miałam już dość luk w moich brwiach, a jak się pomalowałam, to wyglądało to komicznie. Na początku kosmetyczka wyrysowała kształt, po wymierzeniu brwi specjalnymi urządzeniami. Musiały pasować do wielkości oka i mieć odpowiednie nachylenie. Całość musiała wyjść naturalnie, tak, jakby były to normalne brwi. Miałam wykonywaną metodę microblading, czyli odwzorowywanie naturalnych włosków. Idealnie się nadaje takie coś, gdy brwi są przerzedzone.

Po wyrysowaniu idealnego kształtu zaczęła się najmniej przyjemna część zabiegu. Mimo maści znieczulającej czułam maszynkę i nie było to miłe, jednak po czasie jakoś się przyzwyczaiłam. Okazało się, że wszystko dobrze się przyjęło, skóra dobrze piła barwnik i szybko mogłam zobaczyć efekty. W końcu miałam piękne brwi.