walizki March

Pomysł na przedsiębiorstwo: walizki March

Przez kilka ostatnich lat prowadziłam firmę produkującą materiałowe torby, plecaki i torebki, jednak musiałam z tego zrezygnować. Powodem były przestarzałe maszyny, których nie opłacało się już naprawiać, dlatego musiałam kupić zupełnie nowe.

Walizki March dzielnie walczyły

walizki MarchUznałam, że chcę zostać przy prowadzeniu własnej działalności, ale nieco zmienić rodzaj produkowanych rzeczy. Uznałam, że największe szanse na sukces będę miała, jeśli zacznę produkcję walizek i tak też zrobiłam. Kupiłam nowe maszyny, zatrudniłam specjalistów od ich obsługi, projektanta i ruszyłam z biznesem. Własny sukces mnie oszołomił! W krótkim czasie moje komplety walizek wyparły z lokalnego rynku walizki Puccini, co było dla mnie po prostu niesamowite, trudno było w to uwierzyć. Walizki March walczyły dzielnie, ale i one musiały się poddać pod naporem moich o wiele lepszych produktów. Na specjalne życzenie klientów zaczęłam produkować walizki kabinowe – atrakcyjna cena, niebanalne wzornictwo i modne kolory sprawiły, że zamówienia spływały do mnie z całego kraju. Musieliśmy zacząć pracę najpierw na dwie, a potem na trzy zmiany, by nadążyć z produkcją. Teraz wprowadzam na rynek własną linię torebek skórzanych i zastanawiam się, czy wyprą one torebki Puccini, które wiele kobiet w okolicy bardzo lubi. Trudniej im zrezygnować z ulubionych torebek niż walizek, ale myślę, że mam spore szanse.
Wciąż nie mogę się nadziwić, jak dobrze mi poszło. To zasługa dobrych maszyn i pracowników, mojej determinacji, by odnieść sukces oraz świetnych projektów. Pomogła mi też udana kampania reklamowa, która dotarła do bardzo wielu potencjalnych klientów.