Praca w firmie zakładającej ogrody

Mój ojciec posiadał działkę rekreacyjną i często mu pomagałem. Nawet założyłem mu mały ogródek warzywny, z którego był zadowolony. Znałem się na ogrodach i dlatego postanowiłem znaleźć pracę w ogrodnictwie, ponieważ byłem bardzo kreatywny i miałem dużo ciekawych pomysłów.

Dużo zleceń na założenie ogrodu

zakładanie ogrodów w BydgoszczyZainteresowała mnie firma, która oferowała zakładanie ogrodów w Bydgoszczy i postanowiłem tam zapytać o pracę. Miałem własne projekty ogrodów, które zabrałem ze sobą na to spotkanie. Musiałem przecież w jakiś sposób udowodnić, że nadawałem się do tej pracy. Potrafiłem również pracować fizycznie i w mojej ocenie posiadałem wszystkie niezbędne cechy dobrego pracownika. Osoba, z którą rozmawiałem na temat pracy była zainteresowana moją kandydaturą. Padło pytanie, czy zakładałem już jakiś ogród i opowiedziałem o tym na działce ojca. Mimo małego doświadczenia dostałem tę pracę. Zanim jednak zacząłem, to wysłano mnie na szkolenie, dzięki któremu nauczyłem się profesjonalnego zakładania ogrodów. Jak już zacząłem pracę na etacie, to dostawałem masę zleceń. Moje projekty ogrodów bardzo podobały się klientom i zlecali mi od razu ich zakładanie. Szef był zadowolony z mojej pracy a moja kreatywność bardzo się przydała. Cieszyłem się, że mogłem zajmować się zakładaniem ogrodów, ponieważ było to bardzo interesujące zajęcie, które pobudzało dodatkowo wyobraźnię. Założyłem mnóstwo pięknych ogrodów czy to dużych czy małych. Z każdym zleceniem świetnie sobie radziłem.

Po pięciu latach otworzyłem własną firmę. Zdobyłem tak duże doświadczenie, że mogłem samodzielnie świadczyć usługi w kwestii zakładania ogrodów. Klientów miałem wielu, bo ludzie znali mnie z tamtej firmy i polecali swoim znajomym. Powodziło mi się i zawdzięczałem to tylko sobie.